Říjen 2012

Phoebe Tonkin jako Hayley v 4x03 TVD

27. října 2012 v 13:10 | Arwen |  The Vampire Diaries: online 4. série

Phoebe Tonkin jako Hayley v 4x03 TVD


Herečka ze seriálu The secret circle (, ve kterém hraje neskrotnou Faye) dostala novou roli v The vampire diaries. Bude se jednat o už zmiňovanou Hayley, divokou a sexy dívku, která má nějakou společnou minulost s Tylerem (prý mu pomáhala zlomit pouto s Klausem). Bude znamenat překážku pro Caroline?

The Vampire Diaries - 4x03 The Rager s CZ titulky - Online a ke stažení

26. října 2012 v 11:17 | Arwen |  The Vampire Diaries: online 4. série

The Vampire Diaries 4x03 The Rager - DownloadOnline - s CZ titulky
Download - to je bez titulkůMelissa de la Cruz - Modrá krev 4 - Dědictví Van Alenů

25. října 2012 v 22:34 | Arwen |  Knihy, které nás čekají....

Melissa de la Cruz - Dědictví Van Alenů 4 (The Van Alen Legacy)Původní název: The Van Alen Legacy (Blue Bloods #4)
Autor: Melissa de la Cruz
Žánr: YA fantasy novela
Série: Modrokrevní
Díl v sérii: 4. díl
V ČJ: Zatím nevyšlo.

Mladí, krásní, bohatí ... nesmrtelní.

S ohromujícím odhalením skutečné totožnosti Bliss se zvětšuje hrozba zlověstných Stříbrokrevných. Modrokrevní se nyní ocitají v epické bitvě o přežití.
A láska stále číhá na mladé upíry z Upper East Side. Nebo ne? Schluyler si zvolila. Opustila Jacka kvůli Oliverovi, vybrala si člověka místo upíra. Ale stará láska jen tak neumírá ...

Obálka k 5. dílu:


Říjnová knižní Chvástačka

24. října 2012 v 19:24 | Arwen |  Knižní Chvástačky
Ahoj všichni,
chtěla bych založit novou nepravidelnou rubriku, ve které budou vždy knížky, které jsem si přinesla z knihovny (popřípadě koupila, ale to je jen u těch, které mi za tu dnešní cenu stojí koupit :)).
Dnes tu máme:
- 2. díl série Modrokrevní od Melissy De La Cruz- Krvavý karneval (na který jsem čekala opravdu hodně dlouho a jehož 1. díl se mi fakt hodně líbil)
- 2. a 3. díl ze série Křídla od Aprilynne Pikeové (Kouzlení, Iluze) - na první díl jsem četla OPRAVDU špatnou recenzi tak
jsem to odkládala, ale bylo to velmi nápadité - jiný pohled na svět víl (Florel).
- a poslední 2. díl z ciklusu Údolí stínů (vzkříšena za úsvitu) od C. C. Hunter - 1. díl se mi opravdu zalíbil, protože to nebylo psáno z prostředí školy, ale letního tábora pro "delikventy".


The Vampire Diaries 4x02 CZ titulky online

21. října 2012 v 13:47 | Arwen |  The Vampire Diaries: online 4. série
Ahoj všichni,
opožděně sem přidávám 2. díl ze 4. série TVD. Ještě jsem ho neviděla a ani nechápu jak jsem to mohla vydržet tak dlouho.
Skončilo to opravdu napínavě xD.


 

Zahrada nesmrtelnosti

21. října 2012 v 12:37 | Arwen


Zahrada nesmrtelnosi 1 - PastAutor: Lauren DeStefano
Origiální název:
Wither
Série: Zahrada nesmrtelnosti (Chemical Garden)
Nakladatel:
Fortuna Libri
Překlad: Milena Pellarová
Rok vydání: 2012
Počet stran: 368
Žánr: sci-fi, dystopie, young adults, romance

Oficiální anotace:
První kniha trilogie Zahrada nesmrtelnosti.
Co kdybyste se dozvěděli, kdy - na den přesně - zemřete?
Díky moderní vědě se každá lidská bytost stává tikající časovanou genetickou bombou. Bezohledné manipulace s genetickými informacemi způsobí, že muži se dožívají pouze dvaceti pěti let a ženy dokonce jen dvaceti. V této bezútěšné době jsou mladé dívky unášeny a nuceny žít v polygamním manželství, aby odvrátily hrozbu, že lidstvo vymře.
Tento osud čeká i šestnáctiletou Rhine Elleryovou. Je unesena, aby se stala jednou z vyvolených nevěst a vstupuje do světa bohatství a privilegií. Přestože její manžel Linden k ní chová opravdové city, jediným cílem Rhine je útěk - chce najít svého bratra-dvojče a vrátit se domů. Ale Rhine se musí vypořádat s více problémy, než jak znovu získat svobodu. Lindenův excentrický otec je odhodlán najít protilátku na genetický virus, díky kterému mu hrozí ztráta syna, i když to znamená jít přes mrtvoly, aby prověřil své experimenty...


Železná dcera (Železná víla díl 2.) - Julie Kagawa

21. října 2012 v 12:18 | Arwen |  Knihy, které nás čekají....

Julie Kagawa - Železná dcera (Železná víla díl 2.)


Název: Železná dcera
Původní název: The Iron Daughter
Autor: Julie Kagawa
Žánr: YA, fantasy
Série: Železná víla
Díl v sérii: 2. díl
Počet stran: 360
V ČJ: vyjde 8. listopadu 2012


Anotace:
Meghan Chaseová, napůl smrtelnice a napůl letní elfka, nikdy nikam pořádně nezapadala. Aby zachránila bratra, uzavřela dohodu se Zimním princem. Ten ji však opustil a odvrhl a ona zůstane se zlomeným srdcem uvězněná na chladném, nepřátelském dvoře Zimní královny. A když začne hrozit válka mezi zimními a letními fériji, Meghan si uvědomuje, že pravé nebezpečí představují železní férijové, ty podivné bytosti, které kromě ní a prince Ashe nikdo nespatřil. Jenže jí nikdo nevěří. A co hůř, Meghan přišla o vlastní magické schopnosti a ve zrádném světě, který ji obklopuje, si musí poradit jen pomocí vlastní chytrosti. Neví, komu může důvěřovat, netuší, kam se obrátit o pomoc. A přestože si Meghan vypěstuje železnou sílu vůle a odhodlání, nedokáže odolávat toužebnému šepotu svého až příliš lidského srdce.

Můj názor na Železného krále? Ohledně knížky nejsem nijak zklamaná, možná mi jen vadilo stále se opakující - Megan v nebezpečí = Ash se z čista jasna objeví a zachrání situaci. Nechci Maghan nijak urazit, ale nevím jestli je Megan tak blbá nebo prostě nemá štěstí. Já bych ale v kůži té holky být nechtěla - přece jen mít tolik neznámích nepřátel, kteří se vás pokouší zabít není asi nijak příjemné. Ale určitě můžu s jistotou říct, že se těším na 2: díl. :)


Údolí stínů 3 - Proměněna za soumraku - C. C. Hunter: Anotace

19. října 2012 v 20:38 | Arwen |  Knihy, které nás čekají....

Údolí stínů 3 - Proměněna za soumraku - C. C. Hunter


(opravdu krásná obálka. Mě osobně se víc líbí ta Anglická)


Série: Údolí stínů
Název: Proměněna za soumraku
Původní název: Taken at Dusk
Počet stran: 440


Vstupte do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi. Kempu, kde přátelství a láska nezná hranic. Vejděte do magického světa, který vás zcela pohltíKylie stále touží dopátrat se pravdy, kde je její místo ve společnosti. Kam patří? Jakým zvláštním nadáním oplývá? Kdo je její skutečná rodina? Otázky, které se jí honí hlavou, jí nedávají spát. Ví však, že když poodhalí tato tajemství, její život se od základů změní… a nebude to vždy jen příjemná proměna.Lucas, nebo Derek? Který z nich je ten pravý? Kyliino srdce tluče pro oba, ale vybrat si musí jen jednoho! To však není jediná zapeklitá situace, kterou musí vyřešit. Duch ženy, který trpí amnézií, jí přináší zneklidňující zprávy… Kdo je tentokrát v ohrožení života? Hrozí někomu nebezpečí? Jak se Kylie snaží rozluštit tuto záhadu a ochránit ty, které miluje, najednou zná odpovědi na všechny své otázky.
Konečně ví, kým vlastně je! Zjištění je však překvapivější, než si vůbec tahle šestnáctiletá teenagerka dovede představit.

Vyjde 28. listopadu 2012!

Všechny 3. díly


Paranormálové 3 - Jednou provždy - Kiersten White

19. října 2012 v 20:37 | Arwen |  Knihy, které nás čekají....

Paranormálové 3 - Jednou provždy - Kiersten WhitePoslední kniha z trilogie Paranormálové nás opět zavede do kouzelného a nebezpečného světa Evie Greenové. Z počátku vše vypadá idylicky, hlavně její vztah s Leasem. To by jí ale nesměla ničit život MAZP… Od chvíle, kdy se jí objeví pracovníci MAZP u dveří, vše se obrátí k horšímu. Eviina kamarádka Raquel je ve velkém nebezpečí. Celý paranormální svět na dívku tlačí, aby se rozhodla, zda pomůže Světlé královně a všem paranormálům, kteří chtějí, vrátit se do jejich světa. Toto rozhodnutí není jen tak, možná by se nikdy nedokázala rozhodnout, kdyby se neobjevil Reth.


Vyjde v listopadu.


The Vampire Diaries 4x01 CZ titulky online

13. října 2012 v 16:43 | Arwen |  The Vampire Diaries: online 4. série


Ahoj všichni,
konečně tu máme online 1. díl čtvrté série The Vampire Diaries, na který jsme se napjatě vy i já těšili. Ať se líbí. :)