Červenec 2013

Konečná volba (Údolí stínů 5) - C. C. Hunter

29. července 2013 v 20:36 | Arwen
A tady máme obálku k závěrečnému dílu série Údolí stínů od C. C. Huner. Obálka se mi docela líbí, ale přiznám se, že ty anglické jsou přece jen lepší...
Upřímně, sérii jsem si oblíbila, ale připadá mi, že posledních několik dílů už bylo nekonečný a trochu i o ničem...no, uvidíme, třeba nás poslední díl z této série překvapí :D.

Kniha vyjde 20. listopadu 2013 u nakladatelství Baronet.

A tady už ta obálka :D.


Nejistý zítřek (Inkarnace 2) - Avery Williams

29. července 2013 v 20:27 | Arwen
A přicházím i s druhým dílem tentokrát k sérii Inkarnace, na který se opravdu moc tešim, protože jsem první knihu dočetla nedávno a děj zůstal tak otevřený.... vážně nevím, jestli to do vydání vydržím :D.

Kniha vyjde 23. září u nakladatelství CooBoo.

Název: Nejistý zítřek
Původní název: The Impossibility of Tomorrow
Autor: Avery Williams
Žánr: YA, fantasy
Série: Inkarnace
Díl v sérii: 2. díl
Počet stran: 279
Nesmrtelná Serafina musí čelit své temné minulosti a riskuje, že přijde o životní lásku… To vše v pokračování Alchymie věčnosti!
Serafina už prožila celá století. Ale teprve nedávno si začala připadat opravdu naživu. Konečně se rozhodla opustit svého přítele Cyruse a po letech a letech, kdy musela střídat těla kvůli zachování své nesmrtelnosti, se konečně usadila někde, kde je šťastná. Protože našla Noaha. Ale pak se stane něco velmi podezřelého a Serafina se začne obávat o své nové přátele. Rozhodne se Sera pro další, nové tělo - a jiný život - nebo najde způsob, jak si udržet navždy, co právě získala?

Fenomén (Legenda 2) - Marie Lu

29. července 2013 v 20:20 | Arwen
A konečně tu máme obálku s anotací k dystopii Legenda od Marie Lu. Ja sama se na pokračování série moc teším a jsem zvědavá, jak bude pokračovat Dayův a Junein příbeh :D...

Knihu bysme měli očekávat 2. září 2013 u nakladatelství CooBoo.


Název: Fenomén
Původní název: Prodigy
Autor: Marie Lu
Série: Legenda
Díl v sérii: 2. díl
Počet stran: 344

June a Day přijíždějí do Las Vegas a nemyslitelné se stává skutečností - Elektor Primo umírá a vlády se ujímá jeho syn Anden. Republika se tak ocitá ještě o krok blíže absolutnímu chaosu. Day však ze všeho nejvíc touží zachránit svého malého bratra, a tak mu nezbyde nic jiného, než se spojit s Patrioty. Ti oběma slíbí pomoc, mají jen jednu malou podmínku - Day a June musí zabít nového vládce.
Zdá se, že je to mimořádná šance, jak změnit vývoj celé republiky, jak vyjádřit vůli tak dlouho utiskovaného národa.
Ale June si postupně uvědomí, že Anden není jako jeho despotický otec. Co když je jedinou šancí na nový začátek? Co když revoluce musí mít vyšší smysl než osobní pomstu? Co když se Patrioti mýlí?
Opravdu fenomenální a dlouho očekávané pokračování úspěšné Legendy!

Diary 0.02

6. července 2013 v 16:47 | Arwen
Ahoj, tak jak se máte?
Končí nám první týden prázdnin a já už myslím na seznam knih z povinné četby a dějepis, který bych se měla šrotit :D.
Za chvíli zase odjíždím (to jsem doma nebyla ani den) a jak se zdá tak se doma ohřeju jen na jeden den příští týden a pak hurá na dva týdny do Anglie :D, takže toho teď za červen bohužel moc nestihnu (v Anglii nebudu mít ani ten internet v mobilu). Snažila jsem se za dnešek proletět blogy mých SB (články které jsem nestihla :D) a doufám, že mi teda prominete ty další dva týdny :). A jestli čtu? No, moc jsem se k tomu teď nedostala (a to bych měla mít víc času než přes školu), ale myslím, že je to spíš dobrý znamení :D. Dodala jsem vám do menu i nová music videa, tak doufám, že se budou líbit :).
To je snad vše, užijte si druhý týden prázdnin,

Vaše Arwen.