Říjen 2013

The Vampire Diaries 5x04: Online CZ tit

25. října 2013 v 20:51 | Arwen |  The Vampire Diaries: 5. série online/ downloadU tohohle dílu jsem si teda pobrečela.....


Seriály

20. října 2013 v 22:00 | Arwen

~ Seriály: info ~The Vampire Diaries 5x03: Online CZ tit

18. října 2013 v 17:34 | Arwen |  The Vampire Diaries: 5. série online/ downloadTak ten konec jsem teda nečekala (a zárověň čekala - je to vůbec možný :D?).The Originals 1x04: Promo

17. října 2013 v 21:50 | Arwen |  The Originals: 1. série online/ downloadPŘÍŠTÍ ÚTERÝ
Klaus: Chci pomoci všem zúčastněným stranám. Vypadáš jako nezúčastněná.
Rebekah: Všude jsou tu těla a krev.
Hayley: Rebeko!
Rebekah: Utíkej!
Klaus: Naneštěstí nemám čas být slušným. Zlato, se mnou nechceš bojovat. Nevinní lidé by mohly přijít o život.
Marcel: Pokračování příště...


The Originals 1x03: Online

16. října 2013 v 19:55 | Arwen |  The Vampire Diaries: 5. série online/ downloadTakže, přidávám další díl TO, který jsem osobně ještě neviděla, takže to jdu okamžitě napravit :D.


Witches of East End 1x02: Online

14. října 2013 v 17:13 | Arwen |  Witches of East End: 1. série online


Tak a tady máte 2. díl Withes of East End. Zatím bez titulků. Vychutnejte si ho, další ja až zase za týden :D.
Bohové Olympu 4, Haus of Hades - Rick Riordan: tak co, je libo první část?

13. října 2013 v 21:03 | Arwen |  Bohové Olympu 4, The House of Hades - Rick Riordan: kniha online

Takže zlatíčka, po více jak sedmi měsících odmlky, kdy jsme čekali až vyjde čtvrtý díl Bohů z Olympu v EN, je to konečně tu. A s tím přicházejí i mé "překlady" :D. Když tedy budete hodní, můžu vám sem dát 1. část první kapitoly příští týden. Je jen na vás, jestli to bude už zítra, v úterý, nebo třeba až ve čtvrtek :D (přece jen bych měla mít čas překládat do předu, ne?) Takže komentuje, už se na vás moc těším :D.


On my Wishlist (3)

12. října 2013 v 23:02 | Arwen |  On my Wishlist

Toto meme pořádá Book Chick City. Cílem je, každou sobotu uveřejnit několik knih, které bychom si chtěli pořídit.
Můžou to být jak starší tak i ty novější knihy, či knihy vycházející v budoucnu.

Na tuto sobotu jsem si vybrala:

Anotace:

Je to životní šance a 17ti letá America Singerová by měla být šťastná - byla vybrána pro Selekci, speciální reality show, ve které dívky soutěží o lásku krásného prince Maxona.

Zahrnuta do světa honosných rób, třpytivých šperků a dekadentních hostin, začíná America žít úplně nový, fascinující život. A k velkému rozhořčení ostatních o ni má princ mnohem větší zájem než o ostatní dívky.

Rivalita mezi dívkami je velká a ne všechny hodlají hrát podle pravidel. Ale ony nevědí, že America má tajemství - takové, které by mohlo ohrozit celou soutěž... A její život navždy změnit.Můj názor:

Ano. Je pravidlo "Nesuď knihu podle obalu", bohužel pro nás ale existují kousky s takovou obálkou, jako například The Selection, u kterých si prostě řeknete - tu musím mít. Nepotřebujete znát anotaci, děj ani nic podobnýho a jediné na co myslíte, je jak se tahle krása bude vyjímat ve vaší sbírce.
Takže i přes to, že jsem na tuto knihu nečetla až moc dobré recenze (i když ta u Kacennnky mi zvedla náladu :D), mi bylo jasné, že si ji do mého Wishlistu musím přidat.
Knihu mám sice už tak nějak rozečtenou, protože si čtu její fan překlad na fantasychylačky, ale to doufání, že se jí dočkám i v knihkupectví tu stále je (už jen kvůli té obálce :D).

The Vampire Diaries 5x02: Online EN

11. října 2013 v 15:38 | Arwen |  The Vampire Diaries: 5. série online/ download


Druhý díl páté série TVD je tu! Prozatím bohužel jen EN titulkama (později aktualizuju). Přesto je díl skvělý a dozvíme se tu pár zajímavých věcí.... no, nebudu prozrazovat :D.The Originals 1x03: Promo

10. října 2013 v 16:07 | Arwen |  The Originals: 1. série online/ downloadV ÚTERÝ
Marcel: Upír, který hostí charitativní párty.
VÁM POKLESNE ČELIST
Rebekah: Slyšela jsem, že na ni čekáš kvůli čistotě jejího srdce. Možná bych se jím mohla nakrmit.
TO MUSÍTE VIDĚT
Hayley: Máme plán, nebo co?
Klaus: Válku.
Marcel: Nikdo neukradne, co je moje.
Davina: Něco se blíží.
Marcel: Co si to sakra udělal? Pojď!
Davina: Ne!
Klaus : Začínáme .

The Originals 1x02: Online & Download

10. října 2013 v 15:46 | Arwen |  The Originals: 1. série online/ download


Tak tohle byla jízda! Je tu druhý díl The Originals a já už se opět těším na další - jak jinak, že :D? Takže nandejte sluchátka, usaďte se a rozhodně si ho pusťtě :D!!!


Witches of East End 1x01: Online & Download

9. října 2013 v 21:56 | Arwen |  Witches of East End: 1. série online


Takže, tady mám pro vás 1. díl první série Witches of East End. Je to na motivy knižní série Čarodějky z East Endu od spisovatelky Melissy De la cruz, která napsala Modrou krev, což by se dalo popsat jako taková upíří Gossip girl :D. Vy, kteří knihu už četli, se nemusí bát, že by to bylo až moc podle knihy, protože se v ději odehrála pár změn. Tou snad nejhlavnější je, že v tomhle životě, sestry ze začátku ani nevědí, že jsou čarodějnice. A spoleně s tím, se nám tu otevírají další nebezpečí...

Tenhle první díl se mi moc líbil a už jsem moc zvědavá na další :D.The Originals 1x01: Online & Download

6. října 2013 v 22:09 | Arwen |  The Originals: 1. série online/ download


A jsem tu s prvním dílem The Originals, spin-off série k The Vampire Diaries. Díl jsem sama ještě neviděla, takže vám přesně neřeknu, na co se těšit, ale je v tom Klaus, Rebehka.... takže všichni víme co očekávat :D.On my Wishlist (2)

5. října 2013 v 23:53 | Arwen |  On my Wishlist


Toto meme pořádá Book Chick City. Cílem je, každou sobotu uveřejnit několik knih, které bychom si chtěli pořídit.
Můžou to být jak starší tak i ty novější knihy, či knihy vycházející v budoucnu.

Na tuto sobotu jsem si vybrala:Anotace:

June a Day přijíždějí do Las Vegas a nemyslitelné se stává skutečností - Elektor Primo umírá a vlády se ujímá jeho syn Anden. Republika se tak ocitá ještě o krok blíže absolutnímu chaosu. Day však ze všeho nejvíc touží zachránit svého malého bratra, a tak mu nezbyde nic jiného, než se spojit s Patrioty. Ti oběma slíbí pomoc, mají jen jednu malou podmínku - Day a June musí zabít nového vládce.
Zdá se, že je to mimořádná šance, jak změnit vývoj celé republiky, jak vyjádřit vůli tak dlouho utiskovaného národa.
Ale June si postupně uvědomí, že Anden není jako jeho despotický otec. Co když je jedinou šancí na nový začátek? Co když revoluce musí mít vyšší smysl než osobní pomstu? Co když se Patrioti mýlí?


Můj názor:

Když si koupíte první díl, tak je vám naprosto jasné, že si musíte koupit i ten druhý (samozřejmě jen v případě, že vás ten první oslovil), takže i já počítala s tím, že tahle kniha (i když opožděně) puputuje do mého Wishlistu - někdo tu ekonomiku udržovat musí :). Navíc jsem moc zvědavá na průběh děje, hlavně teď, když se ukázalo, že Elektor Primo zemře. A bylo by možné, aby jeho syn Anden nebyl až takový tyran, jako jeho tatík? No, uvidíme. Už u prvního dílu jsem pochopila, že mě tahle autorka umí překvapit, naštvat ale i rozbrečet, takže jsem připravená na všechno...