9 mých nejvíce očekávaných knih...

23. března 2014 v 11:55 | Arwen |  Novinky
O většině knih, které najdete v tomhle seznamu, jsem psala v meme: On my Wishlist, takže tam vždycky najdete odkaz na ten určitý článek.

Samozřejmě, že v příštích měsících, vyjdou i další knihy, které si mě po přečtení získají, ale jelikož to většinou jsou první knihy z nových sérií, nebo ze sérií, ke kterým jsem se ještě nedostala, tak tady nejsou.


2. dubna: Veronica Roth - Aliance (Divergence #3) - Coo Boo


Anotace:

Na frakcích založená společnost, v níž Tris Prior kdysi věřila, je v troskách - zničená násilím a mocenskými boji, zjizvená ztrátou a zradou. Když tedy dostane možnost prozkoumat venkovní svět, neváhá, je připravená. Třeba právě za plotem ona i Tobias naleznou společný lehčí život, svobodný od zbytečně komplikovaných lží, zamotaných vztahů a bolestných vzpomínek.

Ale Trisina nová realita je mnohem alarmující než ta, co nechala za sebou. Staré objevy jsou rychle zbaveny své důležitosti. Výbušné nové pravdy mění srdce těch, které miluje. A Tris tak znovu musí bojovat, aby dokázala pochopit složitost lidské povahy - i své vlastní - zatímco čelí rozhodování o odvaze, oddanosti, obětavosti a lásce.

Vyprávění ze dvou pohledů, přivede Allegiant sérii k silnému závěru, přitom odhalí tajemství dystopického světa, jenž uchvátil miliony čtenářů.


Můj názor:

Tohle je moje snad nejočekávanější knížka. Byla ve Wishlistu (8) a to poslední díl z mé nejoblíbenější dystopické série (společně s Hunger games).
Upřímně se bojím. Hlavně, když se to ukončení spoustě lidí nelíbilo a na goodreads to jednotlivé hodnocení taky za moc nestálo.


16. dubna: Richelle Mead - Šachovnice bohů (Věk X #1) - Domino


Anotace:

V blíže neurčené budoucnosti se vinou náboženských extrémistů svět dostal nebezpečně blízko k samotné hranici zkázy. Následný vývoj událostí připravil velkou chvíli pro Justina Marche, detektiva se specializací na náboženské skupiny, který byl ovšem po zásadním profesním selhání poslán do exilu. Sám je překvapen, že dostává druhou šanci, a v doprovodu Mae Koskinenové se vrací do Republiky spojené severní Ameriky, aby tam splnil nejvýznamnější misi svého života.

Mae byla vychována jako příslušnice aristokratické kasty, ovšem nyní je členkou nejelitnější a nejděsivější jednotky v armádě. Vyniká nejen uměle vylepšenými schopnostmi a reflexy, ale také mrazivě dokonalou krásou, což je paralyzující kombinace - zejména pro samotného Justina.

Společně jsou nasazeni k případu série rituálních vražd a oba si brzy uvědomí, že je pátrání vystavilo strašlivému nebezpečí. Jak totiž jejich vyšetřování pokračuje, shlukují se kolem nich neznámí nepřátelé. Justinovi a Mae se brzy potvrdí neblahé tušení, že kdesi v neznámu se chystají k úderu tajemné mocné síly: vyčkávají na svou šanci zmocnit se vlády nad světem. A pokud se jim to podaří, lidé se stanou pouhými figurkami na šachovnici samozvaných bohů.


Můj názor:

Máme tu další sérii z pera mé velmi oblíbené autorky Richelle Mead, která napsala sérii Vampýrská akademie, nebo Sukubu. Na knihu jsem samozřejmě zvědavá a podle anotace to bude zase něco trochu jiného, ale přesto stále psané tím mým oblíbeným stylem, který mě vždycky dokáže pohltit a rozesmát :D.


16. dubna: Kass Morgan - Prvních sto (Sto #1) - Coo Boo


Anotace:

Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mise.


Můj názor:

Stejně jako o The Maze Runner jsem se o knize dozvěděla z Knižního vesmíru, protože byla předlohou pro stejnojmnenný seriál, který odstartoval už teď kolem 20. 3. (ONLINE TADY!!!) a psala jsem o ní i v meme: On my Wishlist (9).
A když koupí práva a začnou točit seriál ve stejnou chvíli, jako vyjde kniha (v EN), tak to přece musí stát za to, ne?


Květen: Andrea Cremer - Kořeny (Smečka #4) - Knižní klub

17372472

Anotace:

Čtenáři si ho žádali, a autorka je vyslyšela! Pokračování úspěšné akční romantické fantasy série Smečka (2011), Vzpoura (2011) a Oběť (2012) je na světě - příběh napůl lidské a napůl vlčí smečky neohrožených Ochránců, jejich pánů Strážců a odvěkých nepřátel Hledačů znovu ožívá... Vůdce Strážců Bosque Mar děsí ve zlých snech Adne i Logana a snaží se vrátit z podsvětí, kde ho uvěznili Calla a Shay po závěrečné bitvě ve válce všech proti všem. Přidá se Adne k temné straně? Získá Logan zpět svou dědičnou moc? V čem tkví společné kořeny osudů Ochránců, Strážců i Hledačů?


Můj názor:

Když jsem se dozvěděla, že vyjde pokračování Smečky, tak jsem jenom zírala a myslela, že je to omyl. Upřímně jsem ani netušila, že ještě nějaký vyjde - označení trilogie vypovídá za vše, ne? Navíc se, už nic aspoň - 2, 3 roky? Je to možné? - nedělo a po tom jak hrozně ten poslední díl skončil..... no dobře, nebylo to tak hrozné, ale když vám autorka (pardon za spoilery) zabije toho oblíbenějšího ze zamilovaného trojúhelníku, pak další dvě oblíbené postavy a nakonec hlavní postavu Callu nechá v podobě, ne zrovna inteligentního vlka...
Sérii jsem měla opravdu ráda a u čtení jsem nakonec snad ani nedýchala, ale tím koncem mě na nějakou dobu - zpětně to odhaduju na víc jak měsíc - spisovatelka vážně naštvala.
Takže, teď už snad chápete, že možnost, že by některé věci vrátila, napravila, nebo jakkoli změnila, se mi dost zamlouvá.


Červenec: Lauren Kate - Slza (Atlantida #1) - YOLI

16070143

Anotace:

Nikdy neplakat. . . . tohle pravidlo jí matka vtloukala do hlavy celé roky. Ale teď je její matka pryč a všude kam se Eureka hne, naráží na něho: Andera, vysokého, světle blonďatého chlapce, který vypadá, že ví věci, co by neměl. Navíc prozradí Eurece, že je ve smrtelném nebezpečí, čímž ji dohoní k slzám víc než kdokoli jiný.
Ale Ander neví její nejtemnější tajemství: od chvíle, kdy se její matka utopila při podivné nehodě, si Eureka přeje, aby byla mrtvá taky. Má jen málo věcí, na kterých jí záleží. Jen dlouholetou kamarádku Brooke a podivné dědictví: medailónek, dopis, záhadný kámen a starou knihu, které nikdo nerozumí. Kniha obsahuje děsivý příběh o dívce, již někdo zlomil srdce, proto plakala tak moc, až pohřbila celý kontinent pod vodou. Eureka brzy zjistí, že nejde o pouhý příběh...


Můj názor:

O knize jsem vás už informovala v jednom z článků k meme: On my Wishlist (6). Jako už před tím, na rovinu říkám, že bych si knihu koupila, už jen kvůli té fantastické obálce, i kdyby ten děj byl např. o naprosto nesympatické blonďaté hrdince, která se dostane do směšného trojúhelníku se dvěma upíry, vlkodlaky, mořskými pány (nebo jak se to skloňuje :D) a podobně. S touhle spisovatelkou, mám ale jakési takési zkušenosti a vím, že má vždy úžasné obálky :D, a že by nás jen tak nezklamala. Takže doufám, že je moje tušení správné a nezklame nás ani s touto novou sérií.


Srpen: James Dashner - Útěk (Labyrint #1) - Knižní klub

6186357

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

O The Maze Runner, jsem něco málo četla na Knižním vesmíru (hlavně tedy o připravovaném filmu), nebo na Goodreads, kde píšou, že je to kniha vhodná pro všechny fanoušky Hunger Games a Divergence. a už ta anotace a filmové fotky mě zaujaly, takže se rozhodně těším, až si ji konečně přečtu.


Září:Veronica Rossi - Do modrého ticha (Nebe #3) - Knižní klub

Into the Still Blue (Under the Never Sky, #3)

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

Jak jsem už psala u minulého Wishlistu (11), tak jsem si dovolila v téhle úžasné sérii pokračovat teprve, až vyjde i třetí díl, protože v českém vydání byla druhá kniha rozdělena na 2 části a já bych nemohla číst s vědomím, že budu napnutě čekat, až konečně vyjde ten "třetí" díl (2. část 2. dílu). Takže jsem se donutila k neoficiální smlouvě, že to prostě vydržím, až vyjde i tenhle díl. Takže..... JUPÍÍÍÍÍÍ, UŽ BUDE ZA CHVÍLI KONEČNĚ TADY :D!!!


Patricia Briggs - Night Broken (Mercy Thompson #8) - Fantom Print


Anotace:

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc - a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku.
Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy.
Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk - vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.


Můj názor:

Knihu neočekávám jako fanoušek, který je napjatý, jak bude příběh pokračovat, ale jako fanoušek, který je teprve u pátého dílu a předpokládá, že až dočte 7. díl, tak bude natěšený i na ten 8. :D.


Sarah Crossan - Resist (Dech #2) - Baronet

Resist (Breathe, #2)

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

Zatím máme k dispozici jenom obálku, ale už teď se moc těším. Série mě nadchla hlavně nápadem, který mě donutil se vážně zamyslet nad něčím, pro nás tak obyčejným, jako je vzuch. Hlavní hrdinové, si mě sice nezískali tolik, jako tomu je u jiných sérií, zato ten příběh a nápad, mě donutily chtít pokračování :D.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (122)
Zobrazit starší komentáře

101 MarkErymn MarkErymn | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 10:39 | Reagovat

levitra forum salute ansia
<a href="http://levitra-gg.com/#buy+levitra">cheap vardenafil generic</a>
levitra generico brasil vs mexico
<a href=http://levitra-gg.com/#levitra>cheap levitra 10mg</a>
compare viagra cialas levitra

102 MarkErymn MarkErymn | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 21:26 | Reagovat

levitra pill picture ys
<a href="http://levitra-gg.com/#buy+levitra">vardenafil online</a>
viagra versus levitra better
<a href=http://levitra-gg.com/#levitra>vardenafil buy</a>
levitra orodispersibile fa male stare

103 MarkErymn MarkErymn | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 21:58 | Reagovat

levitra orodispersibile funziona
<a href="http://levitra-gg.com/#buy+levitra">cheap levitra 10mg</a>
levitra orodispersibile originale anchorage
<a href=http://levitra-gg.com/#levitra>coupon vardenafil</a>
levitra advantages of geothermal energy

104 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 1:58 | Reagovat

Its definitely brilliant YouTube video in terms of quality, really nice, its quality is genuinely appreciable.

105 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 6:16 | Reagovat

There are also so many video uploading sites, and these as well offer facility for distribution their movies, but I think YouTube is the best.

106 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 8:11 | Reagovat

Some visitors are eager to watch comic movies, but I like to watch terrible movies on YouTube.

107 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 22:00 | Reagovat

Hi colleagues, you are sharing your feelings about webpage Web optimization, I am also new user of web, thus I am also getting more from it. Thanks to the whole thing.

108 levitra online levitra online | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 2:07 | Reagovat

I have read so many articles on the topic of the blogger lovers but this piece of writing is actually a pleasant piece of writing, keep it up.

109 MarkErymn MarkErymn | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 11:31 | Reagovat

taking levitra with alcohol
<a href="http://mylevitraok.com">vardenafil 20mg</a>
youtube nila levitra generic
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+20+mg+bayer+prezzo>levitra generic</a>

110 MarkErymn MarkErymn | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 21:25 | Reagovat

cual dosis levitra
<a href="http://myvardenafilok.com">vardenafil 20mg</a>
potenzmittel levitra preise
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+10+mg+prezzo>vardenafil 20mg</a>

111 MarkErymn MarkErymn | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 4:25 | Reagovat

levitra daily dose
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 20 mg</a>
levitra babyfoon batterij ipad
<a href=http://levitra-gg.com#generic+levitra>levitra online</a>

112 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 13:03 | Reagovat

If you apply these kinds of strategies for increasing traffic on your own web site, I am sure you will see the variation in few days.

113 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 20:43 | Reagovat

Link exchange is nothing else except it is only placing the other person’s webpage link on your page at appropriate place and other person will also do similar for you.

114 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 22:47 | Reagovat

I don’t waste my free time in watching video tutorials but I like to read articles or reviews on net and obtain updated from most up-to-date technologies.

115 PhylisHer PhylisHer | E-mail | 27. dubna 2018 v 19:54 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are approaching, it will be a disaster. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.sabaatahir.com/dub/acne-treatment-accutane-side-effects>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

116 levitra online levitra online | E-mail | Web | 5. května 2018 v 21:48 | Reagovat

If you are concerned to learn Search engine optimization strategies then you should read this article, I am sure you will take much more from this piece of writing on the topic of Search engine optimization.

117 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 6. května 2018 v 1:14 | Reagovat

Hi, every time i used to check webpage posts here in the early hours in the morning, since i like to gain knowledge of more and more.

118 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 6. května 2018 v 2:59 | Reagovat

For most up-to-date news you have to visit web and on web I found this site as a finest web page for newest updates.

119 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 7. května 2018 v 3:47 | Reagovat

I got this web site from my buddy who told me concerning this site and now this time I am visiting this web page and reading very informative posts here.

120 PhylisKsc PhylisKsc | E-mail | 7. května 2018 v 21:13 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=http://www.inmobiliachile.cl/uploads/pdfs/adipex-coupon-2015>link</a> and deal with it.

121 Matthewbouct Matthewbouct | E-mail | Web | Středa v 17:30 | Reagovat

prescription without a doctor's prescription
<a href=http://canadianpharmacymsn.com/>highest rated canadian pharmacies</a>
online canadian discount pharmacy
<a href="http://canadianpharmacymsn.com/">canadian pharmacy</a>

122 LesaTzt LesaTzt | E-mail | Čtvrtek v 19:56 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his anxiety. I totally told him to <a href=http://www.kirchen-sieg.de/fest/is-adrafinil-as-good-as-modafinil>is adrafinil as good as modafinil</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama