9 mých nejvíce očekávaných knih...

23. března 2014 v 11:55 | Arwen |  Novinky
O většině knih, které najdete v tomhle seznamu, jsem psala v meme: On my Wishlist, takže tam vždycky najdete odkaz na ten určitý článek.

Samozřejmě, že v příštích měsících, vyjdou i další knihy, které si mě po přečtení získají, ale jelikož to většinou jsou první knihy z nových sérií, nebo ze sérií, ke kterým jsem se ještě nedostala, tak tady nejsou.


2. dubna: Veronica Roth - Aliance (Divergence #3) - Coo Boo


Anotace:

Na frakcích založená společnost, v níž Tris Prior kdysi věřila, je v troskách - zničená násilím a mocenskými boji, zjizvená ztrátou a zradou. Když tedy dostane možnost prozkoumat venkovní svět, neváhá, je připravená. Třeba právě za plotem ona i Tobias naleznou společný lehčí život, svobodný od zbytečně komplikovaných lží, zamotaných vztahů a bolestných vzpomínek.

Ale Trisina nová realita je mnohem alarmující než ta, co nechala za sebou. Staré objevy jsou rychle zbaveny své důležitosti. Výbušné nové pravdy mění srdce těch, které miluje. A Tris tak znovu musí bojovat, aby dokázala pochopit složitost lidské povahy - i své vlastní - zatímco čelí rozhodování o odvaze, oddanosti, obětavosti a lásce.

Vyprávění ze dvou pohledů, přivede Allegiant sérii k silnému závěru, přitom odhalí tajemství dystopického světa, jenž uchvátil miliony čtenářů.


Můj názor:

Tohle je moje snad nejočekávanější knížka. Byla ve Wishlistu (8) a to poslední díl z mé nejoblíbenější dystopické série (společně s Hunger games).
Upřímně se bojím. Hlavně, když se to ukončení spoustě lidí nelíbilo a na goodreads to jednotlivé hodnocení taky za moc nestálo.


16. dubna: Richelle Mead - Šachovnice bohů (Věk X #1) - Domino


Anotace:

V blíže neurčené budoucnosti se vinou náboženských extrémistů svět dostal nebezpečně blízko k samotné hranici zkázy. Následný vývoj událostí připravil velkou chvíli pro Justina Marche, detektiva se specializací na náboženské skupiny, který byl ovšem po zásadním profesním selhání poslán do exilu. Sám je překvapen, že dostává druhou šanci, a v doprovodu Mae Koskinenové se vrací do Republiky spojené severní Ameriky, aby tam splnil nejvýznamnější misi svého života.

Mae byla vychována jako příslušnice aristokratické kasty, ovšem nyní je členkou nejelitnější a nejděsivější jednotky v armádě. Vyniká nejen uměle vylepšenými schopnostmi a reflexy, ale také mrazivě dokonalou krásou, což je paralyzující kombinace - zejména pro samotného Justina.

Společně jsou nasazeni k případu série rituálních vražd a oba si brzy uvědomí, že je pátrání vystavilo strašlivému nebezpečí. Jak totiž jejich vyšetřování pokračuje, shlukují se kolem nich neznámí nepřátelé. Justinovi a Mae se brzy potvrdí neblahé tušení, že kdesi v neznámu se chystají k úderu tajemné mocné síly: vyčkávají na svou šanci zmocnit se vlády nad světem. A pokud se jim to podaří, lidé se stanou pouhými figurkami na šachovnici samozvaných bohů.


Můj názor:

Máme tu další sérii z pera mé velmi oblíbené autorky Richelle Mead, která napsala sérii Vampýrská akademie, nebo Sukubu. Na knihu jsem samozřejmě zvědavá a podle anotace to bude zase něco trochu jiného, ale přesto stále psané tím mým oblíbeným stylem, který mě vždycky dokáže pohltit a rozesmát :D.


16. dubna: Kass Morgan - Prvních sto (Sto #1) - Coo Boo


Anotace:

Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mise.


Můj názor:

Stejně jako o The Maze Runner jsem se o knize dozvěděla z Knižního vesmíru, protože byla předlohou pro stejnojmnenný seriál, který odstartoval už teď kolem 20. 3. (ONLINE TADY!!!) a psala jsem o ní i v meme: On my Wishlist (9).
A když koupí práva a začnou točit seriál ve stejnou chvíli, jako vyjde kniha (v EN), tak to přece musí stát za to, ne?


Květen: Andrea Cremer - Kořeny (Smečka #4) - Knižní klub

17372472

Anotace:

Čtenáři si ho žádali, a autorka je vyslyšela! Pokračování úspěšné akční romantické fantasy série Smečka (2011), Vzpoura (2011) a Oběť (2012) je na světě - příběh napůl lidské a napůl vlčí smečky neohrožených Ochránců, jejich pánů Strážců a odvěkých nepřátel Hledačů znovu ožívá... Vůdce Strážců Bosque Mar děsí ve zlých snech Adne i Logana a snaží se vrátit z podsvětí, kde ho uvěznili Calla a Shay po závěrečné bitvě ve válce všech proti všem. Přidá se Adne k temné straně? Získá Logan zpět svou dědičnou moc? V čem tkví společné kořeny osudů Ochránců, Strážců i Hledačů?


Můj názor:

Když jsem se dozvěděla, že vyjde pokračování Smečky, tak jsem jenom zírala a myslela, že je to omyl. Upřímně jsem ani netušila, že ještě nějaký vyjde - označení trilogie vypovídá za vše, ne? Navíc se, už nic aspoň - 2, 3 roky? Je to možné? - nedělo a po tom jak hrozně ten poslední díl skončil..... no dobře, nebylo to tak hrozné, ale když vám autorka (pardon za spoilery) zabije toho oblíbenějšího ze zamilovaného trojúhelníku, pak další dvě oblíbené postavy a nakonec hlavní postavu Callu nechá v podobě, ne zrovna inteligentního vlka...
Sérii jsem měla opravdu ráda a u čtení jsem nakonec snad ani nedýchala, ale tím koncem mě na nějakou dobu - zpětně to odhaduju na víc jak měsíc - spisovatelka vážně naštvala.
Takže, teď už snad chápete, že možnost, že by některé věci vrátila, napravila, nebo jakkoli změnila, se mi dost zamlouvá.


Červenec: Lauren Kate - Slza (Atlantida #1) - YOLI

16070143

Anotace:

Nikdy neplakat. . . . tohle pravidlo jí matka vtloukala do hlavy celé roky. Ale teď je její matka pryč a všude kam se Eureka hne, naráží na něho: Andera, vysokého, světle blonďatého chlapce, který vypadá, že ví věci, co by neměl. Navíc prozradí Eurece, že je ve smrtelném nebezpečí, čímž ji dohoní k slzám víc než kdokoli jiný.
Ale Ander neví její nejtemnější tajemství: od chvíle, kdy se její matka utopila při podivné nehodě, si Eureka přeje, aby byla mrtvá taky. Má jen málo věcí, na kterých jí záleží. Jen dlouholetou kamarádku Brooke a podivné dědictví: medailónek, dopis, záhadný kámen a starou knihu, které nikdo nerozumí. Kniha obsahuje děsivý příběh o dívce, již někdo zlomil srdce, proto plakala tak moc, až pohřbila celý kontinent pod vodou. Eureka brzy zjistí, že nejde o pouhý příběh...


Můj názor:

O knize jsem vás už informovala v jednom z článků k meme: On my Wishlist (6). Jako už před tím, na rovinu říkám, že bych si knihu koupila, už jen kvůli té fantastické obálce, i kdyby ten děj byl např. o naprosto nesympatické blonďaté hrdince, která se dostane do směšného trojúhelníku se dvěma upíry, vlkodlaky, mořskými pány (nebo jak se to skloňuje :D) a podobně. S touhle spisovatelkou, mám ale jakési takési zkušenosti a vím, že má vždy úžasné obálky :D, a že by nás jen tak nezklamala. Takže doufám, že je moje tušení správné a nezklame nás ani s touto novou sérií.


Srpen: James Dashner - Útěk (Labyrint #1) - Knižní klub

6186357

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

O The Maze Runner, jsem něco málo četla na Knižním vesmíru (hlavně tedy o připravovaném filmu), nebo na Goodreads, kde píšou, že je to kniha vhodná pro všechny fanoušky Hunger Games a Divergence. a už ta anotace a filmové fotky mě zaujaly, takže se rozhodně těším, až si ji konečně přečtu.


Září:Veronica Rossi - Do modrého ticha (Nebe #3) - Knižní klub

Into the Still Blue (Under the Never Sky, #3)

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

Jak jsem už psala u minulého Wishlistu (11), tak jsem si dovolila v téhle úžasné sérii pokračovat teprve, až vyjde i třetí díl, protože v českém vydání byla druhá kniha rozdělena na 2 části a já bych nemohla číst s vědomím, že budu napnutě čekat, až konečně vyjde ten "třetí" díl (2. část 2. dílu). Takže jsem se donutila k neoficiální smlouvě, že to prostě vydržím, až vyjde i tenhle díl. Takže..... JUPÍÍÍÍÍÍ, UŽ BUDE ZA CHVÍLI KONEČNĚ TADY :D!!!


Patricia Briggs - Night Broken (Mercy Thompson #8) - Fantom Print


Anotace:

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc - a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku.
Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy.
Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk - vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.


Můj názor:

Knihu neočekávám jako fanoušek, který je napjatý, jak bude příběh pokračovat, ale jako fanoušek, který je teprve u pátého dílu a předpokládá, že až dočte 7. díl, tak bude natěšený i na ten 8. :D.


Sarah Crossan - Resist (Dech #2) - Baronet

Resist (Breathe, #2)

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

Zatím máme k dispozici jenom obálku, ale už teď se moc těším. Série mě nadchla hlavně nápadem, který mě donutil se vážně zamyslet nad něčím, pro nás tak obyčejným, jako je vzuch. Hlavní hrdinové, si mě sice nezískali tolik, jako tomu je u jiných sérií, zato ten příběh a nápad, mě donutily chtít pokračování :D.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 23. března 2014 v 12:10 | Reagovat

U Maze Runnera jsem zvědavá na film, protože Dylan se ukazuje jako výborný herec.

2 Arwen Arwen | Web | 23. března 2014 v 12:25 | Reagovat

[1]: Souhlasím, když jsem zjistila, že bude hlavní postavu hrát Dylan, tak se na film těším ještě víc :D.

3 Kačíí Kačíí | Web | 23. března 2014 v 15:33 | Reagovat

Z tohohle se nejvíc těším na Alianci a na Šachovnici bohů :-D  :-D  :-D

4 *Mary-berry* <33 *Mary-berry* <33 | Web | 24. března 2014 v 18:04 | Reagovat

Na Alianci se strašně těším a zárově

5 *Mary-berry* <33 *Mary-berry* <33 | Web | 24. března 2014 v 18:38 | Reagovat

[4]: (achjo..zase jsem zmáčkla nesprávné tlačítko...:D) takže dopíšu své myšlenky: a zároveň se bojím, když vím co se stane...Předpokládám, že ty to ještě nevíš, co?
Hmm...The 100 jako seriál nic moc, čekala jsem od toho víc (asi proto...), snad bude knížka lepší (jako vždy; výjimka TVD - tam knížky jsou prostě katastrofální...vlastně i ten seriál začíná ztrácet své kouzlo).
To, že se na další knihu od Richelle víc než těším, to se rozumí samo sebou :D To samé platí pro Smečku. Stále si pamatuju, jak jsem ten konec s Renem a vůbec všechno několik dní vydýchávala...Jsem zvědavá jakou roli bude hrát Ren v Kořenech, hlavně když vezmem na vědomí fakt, jak to s ním skončilo (někteří autoři dobře ví, jak mi zlomit srdce).
Teardrop má sice zajímavou obálku, ale obávám se, že mě čeká zklamání..no, uvidíme.
S Mercy Thompson a Dechem jsem neměla ještě tu čest (nestíhám a ono pořád vychází tolik úžasných knížek :(...), ale podle toho, jak o tom básníš, to bude stát zato :D
To rozdělení Cesty věčnou nocí byl šílený nápad, který nikdy nepochopím..! Celkem fajn série, i když upřímně 1. díl mě tolik nedostal (tolik hrubek a překlepů...nikdy jsem netušila, že já, takový negramotný člověk bude mít s tím problém :D) Ale dvojka byla hodně dobrá a useknutá!
A Mazerunner? Už ten trailer vypadal dost slibně! ;)

6 Arlenenuh Arlenenuh | E-mail | 22. července 2017 v 15:58 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

7 DavidAlemy DavidAlemy | E-mail | 28. července 2017 v 22:32 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негатива Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 Carolynzew Carolynzew | E-mail | 5. srpna 2017 v 5:30 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 Carolynzew Carolynzew | E-mail | 6. srpna 2017 v 13:36 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 Dol33larNed Dol33larNed | E-mail | 12. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#Q8C004A7ca>
<img>http://0.00000007.ru/3#n17fAe1UV2</img>
</a>
------------------------
Всегда большое количество socks и proxy серверов онлайн
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Скрыть или поменять ваш IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#14Vf449raD>Vip proxy</a>
__________
openvpn server
блокировка сообщений вк
nnm club обход блокировки
rutracker обход блокировки

11 Avito777vok Avito777vok | E-mail | 15. srpna 2017 v 20:43 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

пакеты размещения объявлений +на авито
авито краснодар вещи пакетом
авито бесплатные объявления +от частных лиц
турбо продажа +на авито со скидкой
авито авто

12 Dannysyday Dannysyday | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 15:11 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

13 Georgehig Georgehig | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>прок млм развод, роберт кийосаки о сетевом маркетинге</a>

14 Bbnvinsisy Bbnvinsisy | E-mail | Web | 21. září 2017 v 11:41 | Reagovat

pay day loan affiliate - http://paydayvax.org/
24 hour payday loan <a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a> ’

15 Hhhjadette Hhhjadette | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:31 | Reagovat

loan calculators
<a href="http://personalacrb.org/">personal loans bad credit</a>
advance loans
<a href=http://personalacrb.org/>easy personal loans</a> ’

16 BlopIodile BlopIodile | E-mail | Web | 22. září 2017 v 5:21 | Reagovat

all online payday loans
<a href="http://loansvtna.org/">cash loans</a>
emergency personal loan
<a href=http://loansvtna.org/>fast cash loans</a> ’

17 Bbecinjurn Bbecinjurn | E-mail | Web | 22. září 2017 v 14:24 | Reagovat

10 dollar payday loan
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a>
payday loans no credit check online
<a href="http://paydayvax.org/">fast payday loans</a> ’

18 Scrbhously Scrbhously | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:19 | Reagovat

brand name cialis online
<a href="http://cialisofkl.com/">cheap cialis</a>
soft tabs cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

19 Vqvqscexy Vqvqscexy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 20:59 | Reagovat

how much is cialis
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis vs cialis professional
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

20 FfvgAcrock FfvgAcrock | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:16 | Reagovat

cialis compare
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cheap online female cialis
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

21 Ldvupdath Ldvupdath | E-mail | Web | 24. září 2017 v 22:08 | Reagovat

safe generic viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
viagra generic india
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

22 Azsvupdath Azsvupdath | E-mail | Web | 25. září 2017 v 23:04 | Reagovat

viagra pills
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a>
lowest cost viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

23 Drvpbwealty Drvpbwealty | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:19 | Reagovat

women viagra - http://viagraonszb.com/
viagra review <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

24 Fvthsinjurn Fvthsinjurn | E-mail | Web | 29. září 2017 v 11:21 | Reagovat

bad credit car loan saving account payday loan student loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a>
a fast payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance loans</a> ’

25 Lmazadette Lmazadette | E-mail | Web | 29. září 2017 v 13:04 | Reagovat

apple fast cash payday loan
<a href="https://paydayrvyaf.com/">cash advance credit card</a>
card consolidate credit debt
<a href=https://paydayrvyaf.com/>cash advance america</a> ’

26 Febbinjurn Febbinjurn | E-mail | Web | 1. října 2017 v 7:33 | Reagovat

payday loans same day deposit
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a>
best payday loan companies
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a> ’

27 BethanyUvj BethanyUvj | E-mail | Web | 7. října 2017 v 9:08 | Reagovat
28 Jtnvbadette Jtnvbadette | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:02 | Reagovat

bad check topayday loan
<a href="https://paydaybdrfs.com/">payday loans online</a>
payday loan cash advance
<a href=https://paydaybdrfs.com/>best payday loans</a> ’

29 AlysonMpz AlysonMpz | E-mail | Web | 8. října 2017 v 17:48 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-fass>source</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

30 Jtnbvbadette Jtnbvbadette | E-mail | Web | 19. října 2017 v 15:34 | Reagovat

american advance payday loans
<a href="https://paydaycnrs.net/">payday loans bad credit</a>
emergency loan
<a href=https://paydaycnrs.net/>fast payday loan</a> ’

31 Avito321sn Avito321sn | E-mail | 22. října 2017 v 10:03 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как авторизовать номер телефона на авито если он на другом аккаунте
петрозаводск авито деньги
как удалит аккаунт на авито
как вернуть деньги с авито кошелька на карту сбербанка без комиссии
авито деньги в долг от частного

33 Mbjmvkwealty Mbjmvkwealty | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 19:32 | Reagovat

name brand viagra online
http://vipnowed7.com/
cheap viagra professional
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra online</a>

34 KdsnfCrugh KdsnfCrugh | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 15:10 | Reagovat

ameriloan payday loans https://24hrspaydayloans.com/
fast loans bad credit <a href=https://24hrspaydayloans.com/>bad credit payday loans</a>

35 Dvenreninjurn Dvenreninjurn | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 21:31 | Reagovat

easy personal loans
<a href="https://1paydayloansonline.com/">pay day loan</a>
loans without credit checks
<a href="https://1paydayloansonline.com/">best payday loans</a>

36 JbsdnInfoni JbsdnInfoni | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 1:17 | Reagovat

cash advance america
<a href="https://xxepayday.com/">pay day loans</a>
personal bad credit loans
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance loan</a>

37 Jwemadette Jwemadette | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 8:13 | Reagovat

installment loans bad credit
<a href="https://personalaae.org/">fast payday loans</a>
1 hour payday loans no credit check
<a href=https://personalaae.org/>payday loans online</a>

38 Mbsknine Mbsknine | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 22:45 | Reagovat

cheap viagra no prescription
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra canada</a>
kamagra viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra samples</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama