Posuď knihu podle obalu (2)

16. března 2014 v 21:31 | Arwen |  Posuď knihu podle obalu

Neděle patří meme Posuď knihu podle obalu od naší Syki.
Cílem je, vybrat si obálku knihy a zhodnotit ji.


Název: Incarnate

Český překlad: Zatím není plánován

Autor: Jodi Meadows

Počet stránek: 384

Fan překlad knihy: ZDE

Anotace:

Milion duší se znovu a znovu reinkarnuje, a přenáší si do svých nových těl i vzpomínky a zkušenosti ze svých předchozích životů. Tak to fungovalo několik tisíc let, dokud se neobjevila Ana. Nová duše, po jejímž narození jiná duše zmizela, aniž by kdo tušil proč.

Společností začíná pulzovat neklid. Nikdo si nemůže být jistý, že dalším nahrazeným nebude zrovna on. Anina matka navíc nepovažuje duši své dcery za rovnocennou ostatním a pro větší klid ji vychovává mimo dosah společnosti. S přibývajícím věkem ale Ana snáší svou izolaci čím dál hůř a navíc se jí v mysli vynořují otázky, na které může nalézt odpověď pouze v nedalekém městě zvaném Srdce, do kterého se také nakonec na vlastní pěst vydá. Obyvatelé města ale její přítomnost nevítají s nijak velkým nadšením - nikdo neví, co Anina přítomnost může přinést. Jediný, kdo Aně věří, je Sam. Mezi ním a Annou pomalu začínat klíčit vztah, ale naskýtá se otázka, jestli má vůbec cenu milovat někoho, kdo může žít jen jednou...


Můj názor:

Jak je vidět, tak tahle obálka prvního dílu Incarnate ze série New Soul, se mi líbí tolik, že jsem ji použila i na nový jarní design :D. Upřímně mi přijde ten nápad s křídly až neuvěřitelný a ty barvy? Ano, kniha patří mezi ty, které bych si koupila klidně jen kvůli obálce :D a máme štěstí - i ten děj je velmi zajímavý, což se bohužel u některých knih s krásnou obálkou stát nutně nemusí... (už při slově duše jsem si vzpomněla na Hostitele :D).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julča Julča | Web | 17. března 2014 v 18:38 | Reagovat

Obálka je krásná, ještě jsem žádnou podbnou neviděla, takže originalita se cení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama