Goodbye Arwen

25. dubna 2014 v 12:10 | VɛrΩƞika

Jednou to přijít muselo.
Přemýšlela jsem o tom už hodně dlouhou dobu.
Máte-li nějakou přezdívku na blogu, většinou v poslední době vychází buď z vašeho jména, nebo jste hodně nápaditý a vymyslíte něco, co k vám sedne. Já upřímně nevím, jestli se mi to zrovna podařilo. Když jsem začínala a vybírala si přezdívku, jednoduše jsme narazila na program, kam zadáte své jméno a ono vám to ukáže něco úplně jiného. A překvapivě - byla to Arwen. Po nějaké době jsem zjistila, že je to postava z Pána prstenů. A fanouškové se na mě nezlobte, mě to vážně nedošlo. U nás doma Pán prstenů zrovna nefrčel (místo toho jsme s bráchou byli posedlí Harry Potterem, s kterým započala i moje čtenářská kariéra :D).

Tolik jsem to neřešila, ale když teď přijíždím na nějaký sraz, kde se představujeme, moje přezdívka mi ke mě už moc nesedí (to bude asi tím začátkem na "A", které mi přijde takové až moc měkké :D). Tak či tak asi víte, kam tím mířím. Prostě jsem se rozhodla, že s přesunem přichází konečně chvíle, kdy si můžu změnit přezdívku. Pořád se mi do toho moc nechtělo, protože to je v určitých věcech jistá komplikace, ale když to neudělám teď, tak nikdy.

Budu moc ráda, když napíšete, co si o tom myslíte. A pokud jde i o možnou změnu jména blogu - to si ještě promyslím a vůbec mi nebudete vadit, když se vyjádříte i k tomu.

Dneska mám prostě jakousi vše měnící náladu a nikdo mě nezastaví. Nechť změna vše pohltí!
Ale jo, když se nad tím zpětně zamyslím, je mi to trochu líto. Ale jen trošku. Změna je prostě život.

A něco povzbuzujícího na závěr :D.Vaše VɛrΩƞika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama