Knihy, které nás čekají....

Melissa de la cruz - Hadí polibek (Čarodějky z East endu #2)

13. února 2013 v 20:04 | Arwen


Serpent's Kiss (The Beauchamp Family #2)

Skrze věčnou noc, Veronica Rossi (Nebe 2)

27. ledna 2013 v 20:30 | Arwen


Původní název: Through The Ever Night
Autor: Veronica Rossi
Žánr: YA, fantasy, dystopie
Série: Nebe
Díl v sérii: 2. díl
Počet stran: 352 (EN)
V ČJ: vyjde

Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat. Po tomto okamžiku oba nesmírně touží, a skutečně jsou naplněna všechna jejich očekávání. Tedy aspoň zpočátku. Bývalá Osadnice však není Perryho druhy přijata nijak laskavě a kmen se začíná bouřit. Éter bouří každým dnem víc a víc a jediným příslibem bezpečí je Poklidná modř. Je však tento bezpečný přístav skutečný?


Můj názor na knihu?
Myslím, že nejsem jediná, komu se tahle originální dystopie líbila. Přečetla jsem ji ani ne za odpoledne a řeknu vám, že jsem ten konec opravdu nečekala. No, ale to, že se do sebe zamilují bylo jasné už od začátku xD. Přiznám se, že teď přes prázdniny, jsem se nějak sekla, takže moje obvyklá hromada knih, které mi normálně vydrží ani ne týden, teď čekala snad měsíc, než si ji přečtu. A jednou z těch zapomenutých knížek byla právě tahle. I přes to, že mi trvalo - z nějakého mně neznámého důvodu - dokopat se k jejímu přečtení, se mi knížka moc líbila a jsem zvědavá na druhý díl.

!Vyjde v květnu 2013!

Zamilovaní Andělé - Lauren Kateová

18. ledna 2013 v 15:22 | Arwen
Ahoj všichni,
máme tu obálku, anotaci a ukázku z knížky Zamilovaní Andělé, která je taková samovolná novela k sérii Andělé (Pád, Muka....). Na tuhle knížku se moc těším, protože tu ještě bude moc být Luce s Arriane a spol., Daniel bude stále Andělem a ten strašný konec, který této sérii autorka dala tu je - prozatím - zapomenut.
A jako vždycky to má hrozně hezkou obálku xD.Anotace

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky.
A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem...


Ukázka z textu

Pomaloučku se naklonil a vzal její obličej do dlaní. Jeho oči měly barvu hvězdné oblohy nad nimi. Když si přitáhl Shelby k sobě a jemně k ní naklonil tvář, zavřela oči.
Jejich rty se setkaly v tom nejsladším polibku.
Nebo spíš v několika něžných polibcích. Ne příliš vášnivých: koneckonců byli úplně na začátku. Když Shelby otevřela oči a spatřila jeho výraz, úsměv, který znala stejně jako svůj vlastní, věděla, že dostala ten nejlepší valentýnský dárek, jaký si mohla přát. Nevyměnila by ho za nic na světě.

Vyjde v lednu 2013

L. J. Smith - Říše temnot (3. a 4. díl)

18. ledna 2013 v 14:28 | Arwen
Ahoj všichni,
v dubnu nás budou čekat další dvě knížky od L. J. Smith ze série Říše temnot (3. a 4. díl). Obálky se mi opravdu moc líbí (ta první asi víc). Od této autorky znáte například Upíří deníky, Tajný kruh nebo Temné vize. Já osobně ale Lissu Smith nijak zvlášť nemusím, ale teď v lednu nic moc nevychází, takže obvyklá hromada knih na parapetu se velmi zmenšila, tak proč ji neskusit?

Název: Černá magie
Původní název: Spellbinder
Autor: L. J. Smith
Žánr: YA, fantasy
Série: Říše temnot
Díl v sérii: 3. díl
Počet stran: 248
V ČJ: vyjde

Sestřenice Thea a Blaise ovládají magii, ale každá toto umění využívá jinak.
Divoká Blaise svádí jen tak pro zábavu své spolužáky,
aby je pomocí kouzel dováděla téměř k šílenství.
Klidnější Thea se hned první den školy zamiluje do
obyčejného chlapce a pokouší se ho získat pomocí bílé magie.
Obě poruší zákony Říše temnot, a to se neodpouští.
Zachrání se dívky pomocí zakázaných kouzel nebo je čarování zničí?
Co je Thea ochotná obětovat své lásce k člověku?

Název: Tajemný anděl
Původní název: Dark Angel
Autor: L. J. Smith
Žánr: YA, fantasy
Série: Říše temnot
Díl v sérii: 4. díl
Počet stran: 208
V ČJ: vyjde
Šestnáctiletou Gillian zachrání před jistou smrtí podivný anděl.
Stává se jejím strážcem a s jeho pomocí se dříve nevýrazná
dívka stane atraktivní a populární. Vše je perfektní.
Alespoň do chvíle, než začne tajemná bytost klást podivné požadavky.
Co je zač tento anděl? A co ho přivedlo z onoho světa?
Gillian a jejím blízkým hrozí nebezpečí.
Jak bytost dostat zpátky tam, odkud přišla?

Zasvěcená (Nadpozemská #2), Cynthia Handová - obálka a anotace

9. ledna 2013 v 21:59 | Arwen
Ahoj všichni,
objevila se už obálka i anotace k druhéhu dílu Nadpozemské. Kromě nadpisu je mezi českou a americkou obálkou rozdíl v barvě (naše má o něco tmavší odstín modré..taková šedavomodrá - asi jako před bouřkou...). Možná, že ta světle modrá je veselejší, ale u knížky jde přece jen o obsah, ne? A zrovna tuhle sérii bych zařadila mezi nejlepší ságy o andělech. Takže se už na druhý díl nemůžu dočkat :).

Název: Zasvěcená
Původní název: Hallowed
Autor: Cynthia Hand
Žánr: fantasy, YA
Série: Nadpozemská
Díl v sérii: 2. díl

Celé měsíce se Clara připravovala, aby naplnila své poslání. Ale nic ji nedokázalo připravit na volbu, kterou musela učinit ten osudový den. A zjistila, že být částečně anděl není tak jednoduché, jak si myslela.
Nyní, rozpolcená mezi láskou k Tuckerovi a komplikovaným vztahem k osudem předurčenému Christianovi, se Clara musí vypořádat s šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Budoucnost je nejistá a komplikovaná a jedinou věcí, kterou ví jistě, je, že vše spalující oheň byl jen začátek.

!!Vychází už 4. února!!


Obálka ke knize Banka těl - Starší

28. prosince 2012 v 21:47 | Arwen

Obálka ke knize Banka těl 2 - Starší


Ahoj všichni,
tady je obálka ke druhému dílu Banky těl - Starší. Anotaci ke knize jsem zatím ještě nenašla, ale až najdu, tak to sem dám

(Myslím, že se obálka podařila, ale ta k prvnímu dílu se mi asi líbila víc).


Hallowed (Nadpozemská #2) - Cynthia Hand

23. listopadu 2012 v 22:29 | Arwen

Hallowed (Nadpozemská #2) - Cynthia Hand


Původní název: Hallowed
Autor: Cynthia Hand
Žánr: fantasy, YA
Série: Nadpozemská
Díl v sérii: 2. díl
V ČJ: vyjde v únoru 2013
Několik měsíců Clara Gardnerová trénovala, aby zabránila uskutečnění požáru ze svých vizí, před kterým měla, jak se domnívala, zachránit neznámého chlapce. Ale nikdy nebyla připravena na rozhodnutí, které měla ten den učinit. A zjistila tak, že být zčásti anděl není tak jednoduché, jak si myslela.
Nyní, rozpolcená mezi svou láskou k Tuckerovi a svými komplikovanými pocity ohledně rolí, které jsou jí a Christianovi souzeny hrát ve světě, který je jak nebezpečný, tak krásný. Clara se potýká se šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Ačkoliv je její budoucnost nejasná, jedinou věcí, kterou si je Clara jistá, je, že požár byl pouze začátek ...

Všechny tři díly

Melissa de la Cruz - Modrá krev 4 - Dědictví Van Alenů

25. října 2012 v 22:34 | Arwen

Melissa de la Cruz - Dědictví Van Alenů 4 (The Van Alen Legacy)Původní název: The Van Alen Legacy (Blue Bloods #4)
Autor: Melissa de la Cruz
Žánr: YA fantasy novela
Série: Modrokrevní
Díl v sérii: 4. díl
V ČJ: Zatím nevyšlo.

Mladí, krásní, bohatí ... nesmrtelní.

S ohromujícím odhalením skutečné totožnosti Bliss se zvětšuje hrozba zlověstných Stříbrokrevných. Modrokrevní se nyní ocitají v epické bitvě o přežití.
A láska stále číhá na mladé upíry z Upper East Side. Nebo ne? Schluyler si zvolila. Opustila Jacka kvůli Oliverovi, vybrala si člověka místo upíra. Ale stará láska jen tak neumírá ...

Obálka k 5. dílu:

Železná dcera (Železná víla díl 2.) - Julie Kagawa

21. října 2012 v 12:18 | Arwen

Julie Kagawa - Železná dcera (Železná víla díl 2.)


Název: Železná dcera
Původní název: The Iron Daughter
Autor: Julie Kagawa
Žánr: YA, fantasy
Série: Železná víla
Díl v sérii: 2. díl
Počet stran: 360
V ČJ: vyjde 8. listopadu 2012


Anotace:
Meghan Chaseová, napůl smrtelnice a napůl letní elfka, nikdy nikam pořádně nezapadala. Aby zachránila bratra, uzavřela dohodu se Zimním princem. Ten ji však opustil a odvrhl a ona zůstane se zlomeným srdcem uvězněná na chladném, nepřátelském dvoře Zimní královny. A když začne hrozit válka mezi zimními a letními fériji, Meghan si uvědomuje, že pravé nebezpečí představují železní férijové, ty podivné bytosti, které kromě ní a prince Ashe nikdo nespatřil. Jenže jí nikdo nevěří. A co hůř, Meghan přišla o vlastní magické schopnosti a ve zrádném světě, který ji obklopuje, si musí poradit jen pomocí vlastní chytrosti. Neví, komu může důvěřovat, netuší, kam se obrátit o pomoc. A přestože si Meghan vypěstuje železnou sílu vůle a odhodlání, nedokáže odolávat toužebnému šepotu svého až příliš lidského srdce.

Můj názor na Železného krále? Ohledně knížky nejsem nijak zklamaná, možná mi jen vadilo stále se opakující - Megan v nebezpečí = Ash se z čista jasna objeví a zachrání situaci. Nechci Maghan nijak urazit, ale nevím jestli je Megan tak blbá nebo prostě nemá štěstí. Já bych ale v kůži té holky být nechtěla - přece jen mít tolik neznámích nepřátel, kteří se vás pokouší zabít není asi nijak příjemné. Ale určitě můžu s jistotou říct, že se těším na 2: díl. :)

Údolí stínů 3 - Proměněna za soumraku - C. C. Hunter: Anotace

19. října 2012 v 20:38 | Arwen

Údolí stínů 3 - Proměněna za soumraku - C. C. Hunter


(opravdu krásná obálka. Mě osobně se víc líbí ta Anglická)


Série: Údolí stínů
Název: Proměněna za soumraku
Původní název: Taken at Dusk
Počet stran: 440


Vstupte do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi. Kempu, kde přátelství a láska nezná hranic. Vejděte do magického světa, který vás zcela pohltíKylie stále touží dopátrat se pravdy, kde je její místo ve společnosti. Kam patří? Jakým zvláštním nadáním oplývá? Kdo je její skutečná rodina? Otázky, které se jí honí hlavou, jí nedávají spát. Ví však, že když poodhalí tato tajemství, její život se od základů změní… a nebude to vždy jen příjemná proměna.Lucas, nebo Derek? Který z nich je ten pravý? Kyliino srdce tluče pro oba, ale vybrat si musí jen jednoho! To však není jediná zapeklitá situace, kterou musí vyřešit. Duch ženy, který trpí amnézií, jí přináší zneklidňující zprávy… Kdo je tentokrát v ohrožení života? Hrozí někomu nebezpečí? Jak se Kylie snaží rozluštit tuto záhadu a ochránit ty, které miluje, najednou zná odpovědi na všechny své otázky.
Konečně ví, kým vlastně je! Zjištění je však překvapivější, než si vůbec tahle šestnáctiletá teenagerka dovede představit.

Vyjde 28. listopadu 2012!

Všechny 3. díly

Paranormálové 3 - Jednou provždy - Kiersten White

19. října 2012 v 20:37 | Arwen

Paranormálové 3 - Jednou provždy - Kiersten WhitePoslední kniha z trilogie Paranormálové nás opět zavede do kouzelného a nebezpečného světa Evie Greenové. Z počátku vše vypadá idylicky, hlavně její vztah s Leasem. To by jí ale nesměla ničit život MAZP… Od chvíle, kdy se jí objeví pracovníci MAZP u dveří, vše se obrátí k horšímu. Eviina kamarádka Raquel je ve velkém nebezpečí. Celý paranormální svět na dívku tlačí, aby se rozhodla, zda pomůže Světlé královně a všem paranormálům, kteří chtějí, vrátit se do jejich světa. Toto rozhodnutí není jen tak, možná by se nikdy nedokázala rozhodnout, kdyby se neobjevil Reth.


Vyjde v listopadu.

 
 

Reklama