Moje maličkost

I'm still alive!

29. listopadu 2014 v 20:28 | VɛrΩƞika
Ahoj všichni!

Ne neumřela jsem a je naprostou pravdou, že mi to tu šíleně chybělo! Snažím se co nejlépe vymyslet, co všechno na můj už zařízený web budu házet, jak bude přesně vypadat design a podobně, protože s blog.cz jsem prostě už nadobro skončila.
Přesto vám nebudu lhát - web je těžký, ale díky vám a stálé návštěvnosti a komentářům na blogu, i když jsem tu už nějakou tu dobu nebyla, stále víc chci, aby se vám můj nový web líbil ještě víc. Takže link sem dám, teprve až s ním budu spokojená.

A mimochodem, jsem teď i na Instagramu, takže kdybyste někdo měl zájem, tak mě můžete začít sledovat (pokud tomu tak ještě není), ale samozřejmě vás "nebudu nutit". HA ha. Jen se bojte!S láskou a vděčností za tak úžasné lidičky, jako jste vy

Vaše VɛrΩƞika / Arwen (aneb nostalgie v plné síle)

A tak jsem zpátky!

9. ledna 2014 v 20:12 | Arwen

Živá, opálená a mírně unavená, protože ten posun času :D - bože, pro mě je teď kolem pěti hodin ráno...
Pár článků jsem (jak jsem slíbila) přidala a moc se omlouvám těm, kteří psali e-mail kvůli přeposlání Nočních lovců 4. Všem vám to zítra pošlu, takže se nebojte, ale byla jsem včera fakt unavená a v Thajsku jsem to sebou neměla.

Jinak doufám, že jste si užili prázdniny - já už se zase těším na ty jarní :D.

A abych nezapomněla:
moc vám všem chci poděkovat za tu nádhernou návštevnost - přes 200 lidí každý den, i když jsem byla pryč... takže ještě jednou vám moc děkuju :D = přesáhli jsme včera 50 000 návštěv jen za rok a něco :D!!!!


Mizím na čtyři týdny!

11. prosince 2013 v 14:26 | Arwen
Ahojte,

jak už z nadpisu je zřejmé jedu pryč na čtyři týdny do Thajska :D! Teď už balím, stahuju novou muziku do ipodu a e-knihy do čtečky. Rozhodně se už těším. A kam to vlastně pojedem? No, to zatím není úplně jisté... Několik dní se zdržíme v Kambodži na Ankor Vatu a pak (asi po čtyřech dnech) pojedeme dál do Thajska na nějaký ostrov, pak do hor a.... no, budeme většinou plánovat za jízdy, protože většinu míst už máme vytypovaných a bude to o to větší vzrůšo :D.
Ale tohle nepíšu, proto, abyste měli mi kam psát naštvané dopisy, že jsem jen tak na čtyři týdny přestala psát na blog, ale proto, abyste věděli, jak to teď bude s:

Překlady: Nevím, jak to bude s WIFI v Thajsku, nebo spíš, kdy budu mít čas si sednout k počítači, ale přednastavým vám na nějaký den, co budu pryč, aby se vám přidala další část Bohů Olympu.

Novinky: Nechci nic radši slibovat, ale když budu mít čas, možná sem tam něco napíšu :D - jen abyste věděli, že mě tam nesežrala nějaká naštvaná opice, kvůli tomu, že mi došli banány :D.

Kdyby bylo ještě něco, co byste chtěli vědět, tak pište. Ale dnes, tedy ve středu budu v 6:00 už v letadle, takže skoro 30 hodin bez internetu, tak si kdyžtak pospěšte :).


Krásné bílé Vánoce, já se jdu opalovat na sluníčku :D,Diary 0.5: Moje tajemství o Hunger games

18. listopadu 2013 v 20:42 | Arwen


"Nečetla jsem Hunger games...".

Ano, je to ostuda a já se za to stydím, ale udělala jsem úplně na začátku velkou chybu - podívala se jako první na film. Čímž jsem přišla jak o překvapení ukrytá v ději, tak o svou vlastní představu, jak budou postavy a celý HG svět vypadat. A teď, když mi do mého limitu zbývá den (no dobře skoro dva :D), tak jsem se opět sekla, jako se sekám několik posledních měsíců. Je to ostuda, hlavně, když jdeme s holkama na premiéru Catching fire! Proto jsem si slíbila, že druhý díl přečtu dřív, než se ve středu večer ve 12:00 do toho kina doplazím, ale jak končí pondělí a já teprve začala číst první díl....no jo, všichni nejsme dokonalý :D a já vážně ten svůj komplex proti Hunger games nechápu, přitom je ten děj tak zajímavý a po tom, co jsem si minulý rok přečetla Divergenci a další knihy, se mi svět dystopií začal opravdu líbit.....

No, mohli bychom tu moji esej na téma "jsem protě líná!" uzavřít tím, abyste mi drželi palce, protože já to prostě musím přečíst!
(Ale je to fakt těžký, když uvážíte, že jsem si v pátek koupila Sukubu 6 od Richelle Mead a vy víte, jak já tu Richelle miluju a odtrhnout se od ní je prostě nemožný :D!...)

Autogram - pro někoho maličkost, ale já bych pro něj vraždila xD

22. dubna 2013 v 13:15 | Arwen
Bože, co bych za něj dala xD.....

Proces, kterým si projde snad každý z nás...

1. března 2013 v 21:03 | Arwen
Ahoj všichni,
právě jsem dočetla Rezistenci od Veroniky Roth a.... bože - Veroniko - dej mi už sakra další díl!!!
Když jsem se snažila najít jméno (nebo anotaci) ke 3. dílu nenašla jsem nic...jen lidi, kteří stejně jako já - trpí xD. V Americe má 3. díl vyjít asi 22. října, tudíš se pokračování dočkáme nejdřív v prosinci, což je 10 měsíců (Áááááááá!)
A abyste lépe pochopili v jaké situaci se ocitám já a dalších milion čtenářů udělala jsem.. no, malý přehled, jak to asi tak vypadá, když někdo jako já čeká na pokračování...

Získám knížku a jsem STRAŠNĚ nadšená...

......OPRAVDU STRAŠNĚ NADŠENÁ......


description
.....ale pak...


se cítím HROZNĚ, když si uvědomím, že jsem to už dočetla a jak dlouho budu muset čekat na pokračování - víc jak...

Citáty - Láska

22. února 2013 v 14:05 | Arwen

Citáty - Láska

Ahoj všichni,
budu sem podle nálady přihazovat citáty na různá témata - láska, smrt, přátelství, nesmrtenost adl.
PS: Jaký je podle vás nej??
Podle mě: 1, 2, 3, 4, 5, 6 .....- no jo, jak jsem řekla líbí se mi všechny xD.

PSS: Kyž jsem si přečetla ten 1. vybavil se mi rozhovar v knize Zelená jako smaragd (Drahokamy #3 - Kerstin Gier)
mezi naší Gwendolyn (Rubín) a Gideonem (Diamant) na schodech před lóžem hraběte Saint Germania...

Všechny ty citáty se mi moc líbí.....snad budou i vám xD.


1. Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní."

2. "Láska se rodí z maličkostí, z nichž žije a pro ně umírá."

Zbohem Anglie, vítej ČR

17. června 2012 v 17:43 | Arwen
Ahoj lidičky,
asi tak před třemi hodinami jsme s autobusem překročili hranice ČR a tím pádem mám zase zpátky svůj počítač. Pro ty, které to zajímá tam bylo nádherně (i když pořád pršelo). Pořídila jsem (podle mě) spousty celkem ucházejících fotek, takže jsem se rozhodla si z nich udělat vzpomýnkové video, které sem pak později dám (, když budete chtít). Velké mínus tomuhle výletu, ale přidalo, když jsem v půli cesty domů (ČR) zjistila, že jsem si u své hostící rodiny zapomněla mobil, takže budu bez něho muset aspoň týden vydržet (!!!bože já to nezvládnu!!!), ale aspoň, že je pořád naživu Smějící se. To je pro zatím vše mějte se hezky a jestli někdy pojedete do Anglie nezapomeňte si vzít deštník (hoděj se i dva).

Viva Anglie!!!

14. června 2012 v 20:20 | Arwen
Ahoj lidičky,
celý týden teď nebudu přidávat žádné články (což neplatí pro vás.U vás bych ocenila sem tam nějaký komentář.), protože jedu do Anglie. Hrozně se těším a už balím kufry. Konečně nějaký oddych. Tak se nebojte, že jsem se rozhodla nic nepřidávat. Můžete očekávat, že hned jak přijedu tak vám sem hodím několik dalších e-knih. A abych to vybírání měla aspoň o něco lehčí bych uvítala vaše návrhy knih. Smějící se

 
 

Reklama