Novinky

Velikonoční knižní HOP je tu!

18. dubna 2014 v 19:30 | Arwen


Ahojte!
Právě jsem si u Syki rozklikla Velikonoční knižní HOP. Můj blog se sice neučastní, přesto vám tady dávám odkaz a možnost si zasoutěžit a s trochou štěstí taky něco vyhrát :D

It wants a CHANGE!

18. dubna 2014 v 12:05 | Arwen

Ahoj!
Předem se omlouvám, že jsem tady nebyla tak dlouho, ale mělo to jeden (no, dobře - dva) prosté důvody.

1, Se chystám přesunout blog na blogspot. Už nějakou dobu si to v hlavě rozebírám - jak budou vypadat rubriky, aby byly přehlednější, jaké vyřadím...
Chtěla bych se víc zaměřit na knižní recenze a účastnit se některých knižních hopů... Ale to teď předbíhám. Budu ještě muset vytvořit nový design (což je u blogspotu bohužel složitější, než u blogu - teď na to hlavně přijít :D).
Samozřejmě jsem chvíli uvažovala i o vlastním webu, ale dokud nebudu mít ve všem systém a nebudu vědět, že to má opravdu cenu posunout "na vyšší level" v podobě placeného webu, spokojím se s blogspotem :D.
Dokonce mám k tomuhle všemu nějaké ty důvody - už mě dost štvalo, co se na blogu.cz v porovnání s blogspotem nedá dělat (s blogem. cz to prostě šlo do kytek) a zároveň to využiju k novému začátku - promazávat se článkama, upravovat a přeorganizovat je jsem se snažila už nějakou tu dobu, ale výsledek by nevyvážil všechen ten čas a práci, takže jsem se prostě rozhodla pro změnu.

2, V tom má prsty i moje ročníková práce, ze které mám hotových pouhých 60% a kterou mám odevzdat už 26. dubna (co jsem to sakra celý ten rok dělala?!)


No, doufám, že se na mě moc nezlobíte (tenhle omluvný článek píšu už po třetí, vždycky něco omylem zmáčknu, a ono se mi to vrátí a nic - do háje - neuloží!) a až blog přestěhuju, budete na něj chodit i nadále.

9 mých nejvíce očekávaných knih...

23. března 2014 v 11:55 | Arwen
O většině knih, které najdete v tomhle seznamu, jsem psala v meme: On my Wishlist, takže tam vždycky najdete odkaz na ten určitý článek.

Samozřejmě, že v příštích měsících, vyjdou i další knihy, které si mě po přečtení získají, ale jelikož to většinou jsou první knihy z nových sérií, nebo ze sérií, ke kterým jsem se ještě nedostala, tak tady nejsou.


2. dubna: Veronica Roth - Aliance (Divergence #3) - Coo Boo


Anotace:

Na frakcích založená společnost, v níž Tris Prior kdysi věřila, je v troskách - zničená násilím a mocenskými boji, zjizvená ztrátou a zradou. Když tedy dostane možnost prozkoumat venkovní svět, neváhá, je připravená. Třeba právě za plotem ona i Tobias naleznou společný lehčí život, svobodný od zbytečně komplikovaných lží, zamotaných vztahů a bolestných vzpomínek.

Ale Trisina nová realita je mnohem alarmující než ta, co nechala za sebou. Staré objevy jsou rychle zbaveny své důležitosti. Výbušné nové pravdy mění srdce těch, které miluje. A Tris tak znovu musí bojovat, aby dokázala pochopit složitost lidské povahy - i své vlastní - zatímco čelí rozhodování o odvaze, oddanosti, obětavosti a lásce.

Vyprávění ze dvou pohledů, přivede Allegiant sérii k silnému závěru, přitom odhalí tajemství dystopického světa, jenž uchvátil miliony čtenářů.


Můj názor:

Tohle je moje snad nejočekávanější knížka. Byla ve Wishlistu (8) a to poslední díl z mé nejoblíbenější dystopické série (společně s Hunger games).
Upřímně se bojím. Hlavně, když se to ukončení spoustě lidí nelíbilo a na goodreads to jednotlivé hodnocení taky za moc nestálo.


16. dubna: Richelle Mead - Šachovnice bohů (Věk X #1) - Domino


Anotace:

V blíže neurčené budoucnosti se vinou náboženských extrémistů svět dostal nebezpečně blízko k samotné hranici zkázy. Následný vývoj událostí připravil velkou chvíli pro Justina Marche, detektiva se specializací na náboženské skupiny, který byl ovšem po zásadním profesním selhání poslán do exilu. Sám je překvapen, že dostává druhou šanci, a v doprovodu Mae Koskinenové se vrací do Republiky spojené severní Ameriky, aby tam splnil nejvýznamnější misi svého života.

Mae byla vychována jako příslušnice aristokratické kasty, ovšem nyní je členkou nejelitnější a nejděsivější jednotky v armádě. Vyniká nejen uměle vylepšenými schopnostmi a reflexy, ale také mrazivě dokonalou krásou, což je paralyzující kombinace - zejména pro samotného Justina.

Společně jsou nasazeni k případu série rituálních vražd a oba si brzy uvědomí, že je pátrání vystavilo strašlivému nebezpečí. Jak totiž jejich vyšetřování pokračuje, shlukují se kolem nich neznámí nepřátelé. Justinovi a Mae se brzy potvrdí neblahé tušení, že kdesi v neznámu se chystají k úderu tajemné mocné síly: vyčkávají na svou šanci zmocnit se vlády nad světem. A pokud se jim to podaří, lidé se stanou pouhými figurkami na šachovnici samozvaných bohů.


Můj názor:

Máme tu další sérii z pera mé velmi oblíbené autorky Richelle Mead, která napsala sérii Vampýrská akademie, nebo Sukubu. Na knihu jsem samozřejmě zvědavá a podle anotace to bude zase něco trochu jiného, ale přesto stále psané tím mým oblíbeným stylem, který mě vždycky dokáže pohltit a rozesmát :D.


16. dubna: Kass Morgan - Prvních sto (Sto #1) - Coo Boo


Anotace:

Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mise.


Můj názor:

Stejně jako o The Maze Runner jsem se o knize dozvěděla z Knižního vesmíru, protože byla předlohou pro stejnojmnenný seriál, který odstartoval už teď kolem 20. 3. (ONLINE TADY!!!) a psala jsem o ní i v meme: On my Wishlist (9).
A když koupí práva a začnou točit seriál ve stejnou chvíli, jako vyjde kniha (v EN), tak to přece musí stát za to, ne?


Květen: Andrea Cremer - Kořeny (Smečka #4) - Knižní klub

17372472

Anotace:

Čtenáři si ho žádali, a autorka je vyslyšela! Pokračování úspěšné akční romantické fantasy série Smečka (2011), Vzpoura (2011) a Oběť (2012) je na světě - příběh napůl lidské a napůl vlčí smečky neohrožených Ochránců, jejich pánů Strážců a odvěkých nepřátel Hledačů znovu ožívá... Vůdce Strážců Bosque Mar děsí ve zlých snech Adne i Logana a snaží se vrátit z podsvětí, kde ho uvěznili Calla a Shay po závěrečné bitvě ve válce všech proti všem. Přidá se Adne k temné straně? Získá Logan zpět svou dědičnou moc? V čem tkví společné kořeny osudů Ochránců, Strážců i Hledačů?


Můj názor:

Když jsem se dozvěděla, že vyjde pokračování Smečky, tak jsem jenom zírala a myslela, že je to omyl. Upřímně jsem ani netušila, že ještě nějaký vyjde - označení trilogie vypovídá za vše, ne? Navíc se, už nic aspoň - 2, 3 roky? Je to možné? - nedělo a po tom jak hrozně ten poslední díl skončil..... no dobře, nebylo to tak hrozné, ale když vám autorka (pardon za spoilery) zabije toho oblíbenějšího ze zamilovaného trojúhelníku, pak další dvě oblíbené postavy a nakonec hlavní postavu Callu nechá v podobě, ne zrovna inteligentního vlka...
Sérii jsem měla opravdu ráda a u čtení jsem nakonec snad ani nedýchala, ale tím koncem mě na nějakou dobu - zpětně to odhaduju na víc jak měsíc - spisovatelka vážně naštvala.
Takže, teď už snad chápete, že možnost, že by některé věci vrátila, napravila, nebo jakkoli změnila, se mi dost zamlouvá.


Červenec: Lauren Kate - Slza (Atlantida #1) - YOLI

16070143

Anotace:

Nikdy neplakat. . . . tohle pravidlo jí matka vtloukala do hlavy celé roky. Ale teď je její matka pryč a všude kam se Eureka hne, naráží na něho: Andera, vysokého, světle blonďatého chlapce, který vypadá, že ví věci, co by neměl. Navíc prozradí Eurece, že je ve smrtelném nebezpečí, čímž ji dohoní k slzám víc než kdokoli jiný.
Ale Ander neví její nejtemnější tajemství: od chvíle, kdy se její matka utopila při podivné nehodě, si Eureka přeje, aby byla mrtvá taky. Má jen málo věcí, na kterých jí záleží. Jen dlouholetou kamarádku Brooke a podivné dědictví: medailónek, dopis, záhadný kámen a starou knihu, které nikdo nerozumí. Kniha obsahuje děsivý příběh o dívce, již někdo zlomil srdce, proto plakala tak moc, až pohřbila celý kontinent pod vodou. Eureka brzy zjistí, že nejde o pouhý příběh...


Můj názor:

O knize jsem vás už informovala v jednom z článků k meme: On my Wishlist (6). Jako už před tím, na rovinu říkám, že bych si knihu koupila, už jen kvůli té fantastické obálce, i kdyby ten děj byl např. o naprosto nesympatické blonďaté hrdince, která se dostane do směšného trojúhelníku se dvěma upíry, vlkodlaky, mořskými pány (nebo jak se to skloňuje :D) a podobně. S touhle spisovatelkou, mám ale jakési takési zkušenosti a vím, že má vždy úžasné obálky :D, a že by nás jen tak nezklamala. Takže doufám, že je moje tušení správné a nezklame nás ani s touto novou sérií.


Srpen: James Dashner - Útěk (Labyrint #1) - Knižní klub

6186357

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

O The Maze Runner, jsem něco málo četla na Knižním vesmíru (hlavně tedy o připravovaném filmu), nebo na Goodreads, kde píšou, že je to kniha vhodná pro všechny fanoušky Hunger Games a Divergence. a už ta anotace a filmové fotky mě zaujaly, takže se rozhodně těším, až si ji konečně přečtu.


Září:Veronica Rossi - Do modrého ticha (Nebe #3) - Knižní klub

Into the Still Blue (Under the Never Sky, #3)

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

Jak jsem už psala u minulého Wishlistu (11), tak jsem si dovolila v téhle úžasné sérii pokračovat teprve, až vyjde i třetí díl, protože v českém vydání byla druhá kniha rozdělena na 2 části a já bych nemohla číst s vědomím, že budu napnutě čekat, až konečně vyjde ten "třetí" díl (2. část 2. dílu). Takže jsem se donutila k neoficiální smlouvě, že to prostě vydržím, až vyjde i tenhle díl. Takže..... JUPÍÍÍÍÍÍ, UŽ BUDE ZA CHVÍLI KONEČNĚ TADY :D!!!


Patricia Briggs - Night Broken (Mercy Thompson #8) - Fantom Print


Anotace:

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc - a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku.
Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy.
Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk - vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.


Můj názor:

Knihu neočekávám jako fanoušek, který je napjatý, jak bude příběh pokračovat, ale jako fanoušek, který je teprve u pátého dílu a předpokládá, že až dočte 7. díl, tak bude natěšený i na ten 8. :D.


Sarah Crossan - Resist (Dech #2) - Baronet

Resist (Breathe, #2)

Anotace ještě není k dispozici

Můj názor:

Zatím máme k dispozici jenom obálku, ale už teď se moc těším. Série mě nadchla hlavně nápadem, který mě donutil se vážně zamyslet nad něčím, pro nás tak obyčejným, jako je vzuch. Hlavní hrdinové, si mě sice nezískali tolik, jako tomu je u jiných sérií, zato ten příběh a nápad, mě donutily chtít pokračování :D.

Game of Thrones season 4: trailer

25. ledna 2014 v 22:24 | Arwen
Objevil se trailer na čtvrtou sérii Game of Thrones, která startuje 6. dubna.

Tak co, těšíte se?Šťastné a veselé :D!!

24. prosince 2013 v 12:58 | Arwen
Merry Christmas Gift Pictures

Ve 14:40 vás čeká malý dárek ode mě (pokuď to Blog.cz nezvoře :D).

Tak co myslíte, že to bude :D? Těšíte se?

Jinak krásné svátky a užijte si snad i bílé vánoce :D.

Rozesílání / Kniha ke stažení: Předurčena do hrobu (Noční lovci 4) - Jeaniene Frost

9. prosince 2013 v 19:57 | Arwen
Takže, na Hellspy jsem si stáhla 4. díl Nočních lovců od Jeaniene Frost. Vážně jsem se na něj moc těšila - a vy určitě taky :D - takže pokuď o něj máte zájem, tak mi napište do komentářů - !svůj E-mail! - a já vám ho pošlu :D.


Aktualizace:
Knihu už nemám, ale zde vám ukážu, kde ji sehnat. Stejně tak i snad ty další knihy, o které jste mě prosili :)

Slavnost bláznů (Upíři z Morganville 4) - Rachel Caine: Obálka

9. prosince 2013 v 19:45 | Arwen
Nakladatelství Brokilon zveřejnilo i obálku ke čtvrtému dílu s názvem Slavnost bláznů, ale vydání se posunulo na rok 2014.

Upíři z Morganville - Rachel Caine: 3. díl už v knihkupectví

9. prosince 2013 v 19:41 | Arwen
Už je to delší doba, ale v knihkupectví se nám po delší době objevil i třetí díl Upírů z Morganville od Rachel Caine.
Ale přiznávám, že jsem ještě ani nedočetla ten druhý díl...

Zdá se to jenom mě, nebo ta holka na obálce vypadá (je) Jessica z True blood?


Anotace:

Město, kde Claire Danversová studuje na univerzitě, sice ovládají upíři, ale příměří mezi živými a mrtvými poskytuje relativní bezpečí. Na chvíli. V okolí se objevují mrtvá lidská těla, pronásleduje ji psychopat a starověká pijavice jí nabídla soukromé vyučování. Claire brzy zjistí proč. A pojem večerní škola získá zcela nový význam.

Novinky - Noční lovci, Jeaniene Frost: 1, 2, 3 díl ke stažení

9. prosince 2013 v 19:10 | Arwen


Do rubriky Knihy ke stažení byly přidány první tři díly série Nočních lovců od Jeaniene Frost (jak jinak, než ke stažení :D).

Užijte si čtení a já se jdu vrhnout na ten třetí díl :D.

V knihkupectví najdeme: Neferetino prokletí (novela ke Škole noci) - P. C. Cast

9. prosince 2013 v 18:02 | Arwen
Dneska jsem zašla do knihkupectví - a co jsem nenašla? Další (respektivě třetí) novelu k sérii Škola noci od P. C. Cast. Obálka mě překvapila, protože jsem čekala, že bude stejná jako ta anglická, ale nakonec si myslím, že ta naše je přece jen lepší - Neferet na ni aspoň nevypadá tolik jako mrcha (kterou samozřejmě je), ale už jen když jsem si přečetla ukázku z textu, věděla jsem, že si ji musím přečíst (Lenobiin slib, který jsem ještě nestihla samozřejmě taky...), protože snad konečně pochopím, proč jednala tak jak jednala (všichni víme o čem mluvím).


Anotace:

Třetí novela ze světa Školy noci poodhaluje tajemství minulosti temné upíří čarodějky Neferet. Co stálo na počátku jejího šílenství a krutosti?
Chicago, 1892. Rodina bankéře Barretta Wheilera prožívá tragédii: jeho krásná žena umírá společně s dítětem při porodu. Šestnáctiletá dcera Emily ztrácí matku a zároveň se musí ujmout povinností paní velkého domu. Dívka, kterou dosud zajímaly jen módní šaty a projížďky na kole, poznává, jak těžký je úděl dospělé ženy. Nerudný otec navíc zařídí, že se Emily stává téměř vězeňkyní ve svém vlastním domově, kde musí noc co noc čelit mučivým obavám, s nimiž se nemůže nikomu svěřit. A proto si Emily Wheilerová vede deník…


Ukázka z textu:

Toto není deník. Protiví se mi už jen samotná představa, že bych měla sepisovat své myšlenky a činy do zamčené knížky, skrývat je jako nějaké vzácné klenoty.
Vím, že mé myšlenky žádné vzácné klenoty nejsou.
Začínám mít podezření, že mé myšlenky jsou zhola šílené.
Proto cítím potřebu je zaznamenat. Snad až si je jednou, někdy v budoucnu, budu znovu pročítat, přijdu na to, proč se mi dějí tak strašlivé věci.
Anebo zjistím, že jsem se vskutku pomátla.
Pokud je tomu tak, pak toto poslouží coby záznam prvních příznaků mé paranoie a šílenství, na jehož základě bude možno nalézt lék.
Chci se vyléčit?
Snad by bylo lépe tuto otázku prozatím odložit stranou.
Začnu nejprve tím, jak se vše změnilo. Nestalo se to dnes, v den, kdy pořizuji první záznam do tohoto zápisníku. Došlo k tomu před dvěma a půl měsíci, prvního listopadového dne roku osmnáctistého devadesátého druhého. Toho rána mi zemřela maminka.

Šampion (Legenda 3) - Marie lu

9. prosince 2013 v 17:27 | Arwen

Ta obálka je prostě N-Á-D-H-E-R-N-Á! Když jsem ji uviděla poprvé, věděla jsem, že jsme si souzeni :D! Snad nejhezčí ze všech tří. Už se nemůžu dočkat...

Název: Šampion
Původní název: Champion
Autor: Marie Lu
Série: Legenda
Díl v sérii: 3. díl
Počet stran: 369 (EN)
Nakladatelství: Coo Boo
V ČJ: vyjde 20. ledna 2014

On je Legenda.

Ona Fenomén.
Kdo bude Šampion?

Závěrečný díl trilogie Legenda.
Kniha vyjde 20. ledna 2014

Před záhrobím (Noční lovci 5) - Jeaniene Frost

8. prosince 2013 v 21:17 | Arwen
A máme tu obálku i anotaci k pátému dílu série Nočních lovců od Jeaniene Frost :D.

Název: Před záhrobím
Původní název: This Side of the Grave
Autor: Jeaniene Frost
Žánr: fantasy
Série: Noční lovci
Díl v sérii: 5. díl
Počet stran: 357 (EN)
Datum vydání: vyjde v prosinci
Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří manžel Bones bojovali o svůj život, stejně jako o svůj vztah. Jen co zvítězili v poslední bitvě, objevuje se další hrozba: Catiny nové, nečekané schopnosti mohou narušit dlouholetou rovnováhu mezi nadpřirozenými bytostmi…
Upíři záhadně mizejí, šíří se zvěsti o tom, že se chystá mezidruhová válka. Jakýsi fanatik podněcuje napětí mezi upíry a ghúly, a pokud se tyto dvě mocné skupiny střetnou, mohou při tom trpět i nevinní smrtelníci.
Cat a Bones musejí nyní vyhledat pomoc u nebezpečného "spojence" - samotné královny ghúlů v New Orleans. Cena, kterou zřejmě zaplatí za její pomoc, by však mohla znamenat větší hrozbu než samotná válka - nemluvě o následcích, které si Cat nedokáže ani představit.

Kniha vyjde v prosinci 2013.

Novinky: Bohové Olympu - 1, 2 a 3 kniha online

2. prosince 2013 v 18:29 | Arwen

Na Google books se objevil první, druhý i třetí díl Bohů Olympu online k přečtení. Všechny odkazy jsou přidány do rubriky: Knihy Online, v Menu

Užijte si online čtení :D

BLOG TOUR + SOUTĚŽ od laurdes!!!

14. září 2013 v 20:41 | Arwen
Takže lidi,
sem dávam odkaz na článek od Laurdes, ve kterém se můžete dočíst co přesně si myslí autorky o obálkách svých knih, jestli do jejich výroby mohou nějak zasahovata a další zajímavosti.
A společně s touhle hordou informací nám laurdes připravila i soutěž o 5 podepsaných knih, třičko, nespočet záložek (taktéž podepsanýh), nějaké ty bločky, propisky a spoustu dalších zajímavých cen.

Takže se určitě mrkněte :D.

ODKAZ ZDEVaše Arwen

Trailer k Divergenci!!!

26. srpna 2013 v 16:24 | Arwen


Tak a tady máte odkaz na tu krásu (záběr, kde Tris seskakuje ze střechy, nebo ji jen o vlásek mine nůž..... jo, už se moc těším :D). Tak co, líbí se vám trailer?

ODKAZ NA DIVERGENT TRAILER

Vampire academy a Divergent teasers + můj názor

25. srpna 2013 v 21:06 | Arwen
Tak zlatíčka,
dávám vám sem dva teaser trailer k Vampýrské akademii (která má premiéru v únoru 2014) a k Divergenci (3. dubna 2014).
Tyhle knihy fakt miluju a jsem ráda, že se rozhodli je sfilmovat, ale je tu pořád ta otázka, kterou mají všichni fanoušci, když se natáčí film podle jejich oblíbené klížky "spackají to?" Upřímě vám říkám, že se fakt bojím. Každý ví, že nemůžou natočit celou knihu a že tam budou i scény, které v knize nebyly, ale může se klidně stát, že to trochu přeženou (např. sfilmování Percy Jackson a moře nestvůr. Polovina z toho byla jinak a polovina z poloviny tam být měla, protože se na to navazovalo v dalších dílech a celkově mi to - když nepočítám začátek a pana D. přišlo trochu laciný - nezlobte se na mě :D). Ale nebudu se tady rozepisovat - tady jsou teasery a s nimi můj názor....


Můj názor: Teaser nevypadá špatně (jen ty směšné morojské zuby mě trochu děsí :D). Moc se mi líbí scéna, kde Rose s Dimitrijem trénují, jen pak v scéně s chtíčem mi Danila přijde trochu "při těle", ale to bude jen blbým záběrem (snad :D). A jak už bylo vnedávném rozhovoru Richelle s fanoušky na twitteru, tahle hudba nebude v traileru (což jsem docela ráda), takže jsem zvědavá co to bude.... Celkově se na film těším, jen mě zklamaly Miiny krátké vlasy (ať si Richelle říká co chce).

více v celém článku....

Nové obálky Nástrojů smrti

10. srpna 2013 v 22:44 | Arwen
Nejsou boží?Nespoutaná (Nadpozemská 3) - Cynthia Hand

28. června 2013 v 17:44 | Arwen
A konečně tu máme obálku i anotaci posledního dílu z andělské trilogie Nadpozemská nesoucí název Nespoutaná.

Kniha vyjde 22. července 2013.

Můj názor na obálku: Obálka se mi strašně líbí a řekla bych, že je ze všech tří nejhezčí (A ty šaty? Bomba :D!).


Clara se musela vyrovnat se znepokojujícími vizemi, se ztrátou člověka, kterého nesmírně milovala, i s bolestivým rozchodem se svou první láskou. Nepřeje se nic jiného než žít normální život, vystudovat a ujasnit si, který se dvou úžasných kluků v jejím okolí je ten pravý.
Avšak další vize, a s ní spojené poslání, na sebe nenechá dlouho čekat. A je ještě děsivější a nebezpečnější než všechny předchozí. A jestliže Clara nechce obětovat svou nejlepší kamarádku i celé andělské společenství, musí se vypravit na cestu, která navždy změní její život, na cestu, která jednou pro vždy určí, kam se bude ubírat osud její i osud všech, které miluje.
Ve strhujícím finále Nadpozemské musí Clara rozhodovat o svém osudu jednou provždy.

Polibek čarodějky: obálky (Čarodějky z East Endu 2 ) - Melissa De La Cruz

12. června 2013 v 23:32 | Arwen
Obálka knížky se změnila, název pozměnili, teď už zbývá jen posoudit jestli k lepšímu nebo k horšímu - řekněte sami...
EN verze - Hadí polibekvyjde u nás - polibek čarodějky


Můj názor: Obálka knížky se mi určitě líbí víc ta, která vyjde u nás. Jak modelka, tak póza, tak i ta zelená barva ( v EN verzi mi připadala nepřirozená). Je sice pravda, že k české obálce (hlavně, když máme tu barvu hadí kůže) by víc seděl název hadí polibek, ale v tomhle případě se polibek čarodějky asi bude týkat děje, takže na tom tolik nezáleží. A co vy? Která obálka se vám líbí víc?

Vyšlo..

12. června 2013 v 19:16 | Arwen
V knihkupectví můžete už konečně objevit očekávaný čtvrtý díl Nočních lovců nesoucí název Předurčena do hrobu. Kniha je k dostání za 239 kč.

 
 

Reklama